• PAYLAŞ

ABD Vatandaşı Telefonu İle Evlendi

  • 14/07/2016 - 13:25
  • 0 Yorum
  • 705 görüntüleme

Dünya’da yapılan oldukça ilginç evliliklere bir yenisi daha eklenmiş durumda. ABD yaşayan Aaron Chervenak, bütün ilişkilerini gözden geçirerek hangisinin en derin ve en uzun süreli olduğunu merak etmekteydi. Bütün yaşadıklarını düşünmenin sonunda verdiği karar ise, telefonu ile sahip olduğu ilişkinin hepsinden daha fazla derinliğe sahip olan olduğuydu.

yok-artik-amerikali-adam-akilli-cep-telefonu-ile-evlendi

Uzun bir düşünmenin ardından aldığı kararı kendisi, telefonuna onu çok sevdiğini nasıl gösterebilirdi?  Günümüzde insanlar telefonlarına en azından onları koruma amaçlı kılıflar alabiliyor. Chervenak, bir sevgi gösterisinden ziyade bunu bir hakarete dönüştürmeyi tercih etmiş. Bu kararın ardında da Chervenak, sonuna kadar ilerlemeyi kafasına koyarak, telefonu ile evlenmeye karar vermiş.

Chervenak’ın aldığı bu karar sonrasında 1 Haziran tarihinde sosyal ağlardan yayınladığı evlilik videosunda hislerini bu sözlerle dile getirdi ; Eğer kendimize dürüst olmaya karar verirsek, telefonlarımızla oldukça çok duygusal bağ halindeyiz. Bizleri teselli için, uyutması için, bizi sakinleştirmesi için, düşüncelerimizi rahatlatmak için her zaman ona dönüyoruz.

ABD-vatandasi-cep-telefonu-ile-evlendi

Chervenak ait olan bu düşünceler çoğu kişi için kesinlikle geçerli olmayabilir. Hatta aslına bakarsanız pek çok kişi, telefonların günümüzdeki en büyük sıkıntı olduğu dikkat dağınıklığı kaynağı olduklarını ve pek bir rahatlama sağlamadıklarını aksine en güzel anlarda rahatsızlık verdiğini düşünmekte. Ancak Chervenak, insanların bu düşüncelerinin aksine, bu sakinlik ve rahatlık yüzlerinin ” yaşanan bir ilişkinin en önemli özellikleri arasında ” olduğuna inanmakta. Bu yüzden kararını verdikten hemen sonra Little Las Vegas Şapeli’ni evleneceği telefonunla arayarak, niyetini belirtmiş. Şapelin sahibi  olan Michael Kelly’nin söylediğine göre kendisinin ilk tepkisi gerçekten çok büyük bir şaşkınlık olmuş. Ancak daha sonra düşündükten sonra Chervenak’ın isteğini kabul ederek yerine getirmeye karar vermiş.

Chervenak’ın Seremonisin de  şapelde yer aldı. Damat bir smokin giyerek geldiği, gelinin ise beyaz bir kılıf giydiği gözlemlenmiş.

Bu yaşananlarla alakalı ne düşünülür bilmiyoruz yorumu tamamen size bırakıyoruz…

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉