• PAYLAŞ

Apple Watch’’ta Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır ?

  • 21/07/2016 - 18:07
  • 0 Yorum
  • 1028 görüntüleme

Teknoloji her geçen gün bizlere kolaylıklar sunmaya devam ediyor her yeni teknoloji aynı zaman da yeni bir ağ yaratıyor. Bunların arasında son zamanların en popüler kullanım aracı olan akıllı saatler. Hayatımızda hızla yerini almaya başlayan giyilebilir teknolojinin en iyi örnekleri arasında gösterebileceklerimizden birisi olan Apple Watch’. Kullanıcı sayısı olarak oldukça yaygın olan Apple Watch’ a arkadaşlarınızı ekleyebilmeniz mümkün. Apple Watch ile arkadaşlarımızı eklemenin yöntemine bir göz atalım.

Apple Watch kullanıcılarına ilk olarak uygulama üzerinde yaptığınız her işlevin aynı zaman da İphone cihazlar üzerinde senkron olarak işlediğini belirtelim. Apple Watch üzerinde bulunan arkadaşlar sekmesini kullanarak arkadaşlarınızı kolayca ekleyebilirsiniz. Ekleyeceğiniz her  arkadaş iPhone cihazınız ile eşleştirildiği için kişilerin Apple Watch kullanarak yapacağınız ayarlar aynı anda iPhone cihazınıza  aktarılacaktır.

Apple Watch’ta özellikleri arasında en sık görüşülen 12 kişinin küçük boylarda resimleri ekranınızda yer alırken, kullanıcılar Apple Watch üzerinden oldukça kolay bir şekilde kişileri listeleyerek iletişim kurabilmektedir. Apple Watch kullanarak yeni bir arkadaş eklenmek istendiğinizde ise ilk olarak yan tarafta bulunan düğmeye basılarak arkadaş ekranı açmanız gerekmektedir. Bu ekran açıldığında ise Digital Crown’u çevirmeye başlayarak ekrandaki + simgesine gelerek seçmeniz gerekmektedir.

Apple-watchda-arkadas-ekleme

Apple Watch arkadaş ekranınızı açtığınız da  eğer kişiler görünmüyorsa, iPhone cihazınız üzerinden kişi listenizin kontrol edilmesi  gerekmektedir. Apple Watch kullanarak arkadaş ekleme tamamlandıktan sonra Apple Watch üzerinde bulunan pek çok uygulamada arkadaş listeniz üzerinden seçim yaparak, kişiler ile paylaşılabilirsiniz. Ayrıca Apple Watch ile görüşme ya da mesaj gibi işlemleri kullanırken arkadaşlar bölümünden listede bulunan kişileri çok kolay bir şekilde seçerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Apple Watch ile birlikte sunulan kolaylıklarla iPhone kontrol etmenizden, sağlık takibinizi yapmanıza kadar kullanıcılara büyük  kolaylık sağlanırken,  Apple Watch üzerinden gerekli her işlem için hızlı bir şekilde çözüm bulanabilir

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉