• PAYLAŞ

En İyi Ses Sistemine Sahip Telefon Hangisi

  • 16/07/2016 - 15:25
  • 0 Yorum
  • 807 görüntüleme

Müzik denilince aklımıza ilk gelen cihaz günümüzde arabada, İşte, arkadaşlarımızda, evde ya da gittiğimiz tüm mekanlarda kısaca her yerde müzik bizimle ve bunu da en iyi dinlemenin yolu son teknoloji olan telefonlar.  Hayatımız da bu kadar önemli olan müzik, telefonlar sayesinde daha da çok dinlenir oldu peki en iyi sese sahip telefon hangisi?

Bir çok kaynağa baktığınız da en hızlı akıllı telefon ve en iyi fotoğraf çeken akıllı telefon testlerini bol bol görüyoruz. Fakat genellikle hayatımızın bir parçası olan ve önemli keyfîlerinden müzik ile ilgili pek fazla karşılaştırma bulamamız mümkün olmuyor.

en-iyi-ses-sistemine-sahip-telefon

Otobüste, serviste, iş yerinde, uçakta her türlü ulaşım aracında, Aux kablosu yada Bluetooth tercih ederek arabamızda, arkadaşlarımızda, kısacası aklınıza gelecek pek çok yerde telefonumuzu kullanarak müzik dinliyoruz. Son dönemde artık telefonumuzda haliyle de ses performansı da bir o kadar önemli tutuyor.

Ses özellikleriyle sunulan oldukça iddialı olan HTC 10’u, piyasada bulunan bir çok rakipleriyle karşılaştırdık. En yüksek sese ve en kaliteli sese hangi telefonun sahip olduğuna baktık ve sonun da ses özellikleri ile iddialı olan HTC 10 en iyi ses sitemine sahip olan teşlefon olduğuna karar verdik.

HTC 10’un sunulan ses özellikleri

Qualcomm’un Snapdragon 820 işlemcisi bulunan HTC 10,  üzerinde 24 bit ve 192 KHz’lik bir DAC’a sahip. Ses çözümleme konusun da çok ciddi bir güce sahip olan cihaz, üretiği bu kaliteli sesi, Boomsound adı ile sunulan, kısacası içerisinde dahili ses yükselticisi yani bir amfinin bulunması sebebi ile ses olduğundan daha da yükseltilerek bizlere sunuluyor.

Bu da sunulan teknoloji ses kalitesine ve aynı zaman da kullanıcının müzik deneyimine direk etki ediyor. HTC 10 hem dahili hoparlöründe hem de ses çıkışında, fark yarattığı gibi Bluetooth ile bağlansanız bile kolaylıkla fark edilecek derecede ses deneyimini sunuyor. Bizlerin değerlendirmeleri yönünde siz müzik tutkunlarına HTC 10 alanında lider olduğunu kolayca söyleyebiliriz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉