• PAYLAŞ

Her Giyim Tarzına Uygun Giyim Parçaları Nelerdir?

  • 13/05/2017 - 12:00
  • 0 Yorum
  • 526 görüntüleme

Giyim konusunda hep belirli kombinlere odaklanarak modanızı belirliyorsanız biraz da rahat giyinmeye odaklanmalısınız. Rahat giyinmek için her duruma ve stile uygun olan elbise parçalarından mutlaka dolabınızda bulunması gerekmektedir. Kadınlar bu konuda ne kadar dikkatli olsalar da genelde tek tip giyime odaklandıkları için bu parçaları kaçırmaktadır. Bu yazımızda kadınlara her stile uyan ve her durumda giyebilecekleri elbise parçaları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bu kıyafetler sizlerin hayatlarını kurtaracaktır. Rahatça bulabileceğiniz ve kullanabileceğiniz kıyafetleriniz eğer dolabınızda yoksa en kısa sürede alışverişe giderek bunları tamamlamanızı tavsiye ederiz. Büyük bir eksikliği gidermiş olacaksınız. Ancak öncelikle alttaki listeyi okumanızda fayda var.

Beyaz Gömlek

Beyaz gömlekler bir çok farklı stile uygun bir parçadır. Altına yırtık bir kota pantolan giyebilir, tayt ve büyük bir çanta ile kombin yapabilir. Ya da fırfırlı eteğinizi tamamlayabilirsiniz. Bu konuda geniş bir yelpazesi bulunmaktadır.

Siyah Mini Elbise

Her kadının dolabında mutlaka olması gereken kıyafetler sıralamasında ilk sırada yer almaktadır. Bu elbiseler ile arkadaşlarınız ile geçe eğlenmeye çıkabilir, kutlamalara katılabilir, önemli davetlere iştirak edebilirsiniz. Bu elbise ile birlikte ne giyerseniz giyin üzeriniz de harika bir görüntü oluşturacaktır.

Blazer Ceket

Son yılların en moda kıyafetlerinden birisidir. Hem resmiyet kazandırması hem de spor bir görünüme sahip olmak isteyenler tarafından sürekli olarak tercih edilmektedir. Bu kıyafetin altına giyeceğiniz şık bir elbise ile bir iş yemeği davetine katılabilirsiniz. Bu size ekstra bir şıklık ve rahatlık kazandıracaktır.

Siyah Etek

Siyah bir renge sahip etek ile kombinlenemeyecek bir elbise parçası neredeyse yok denecek kadar azdır. Altına çok farklı renklerde ayakkabılar giyebilirsiniz. Eteğinizin modelini fırfırlı tercih ederek çok tatlı ve dikkat çekici bir kadın görünümüme sahip olabilir.

Jean Pantolon

Bunun hakkında detay vermemize gerek yok. Jean pantolonun üzerine ne giyerseniz giyin mutlaka size yakışacaktır. Bir kazak, gömlek, hırka ya da tişört giymeniz fark etmez hepsi ile farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Kadınların en çok tercih ettikleri kıyafetlerin başında gelmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉