• PAYLAŞ

İbrahim Saraçoğlu’ndan Çikolata Kistine Çözüm

  • 16/07/2016 - 14:57
  • 0 Yorum
  • 738 görüntüleme

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu soğan kürünün bayanlarda miyom, polikistik over, vaginal akıntı, çikolata kisti, menapoz şikayetleri ve erken menapoz hastalıkları için kullanılmasının harika bir bitkisel çare olduğunu aktardı. Bayanların yumurtalıklarda çıkan kistleri tam anlamıyla yok etmektedir.

İbrahim Saraçoğlu verdiği bilgilerde kadınlarda yaşanan akıntılara karşı uygulanması gereken ve tamamen bitkisel soğan kürünün nasıl yapıldığını açıkladı.

Soğan kürü tarifi : cikolata-kistine-cozum

1 adet büyük boyu yemeklik soğanı ( mor, kırmızı,ya da kabuğu beyaz olan soğan kesinlikle kullanılamaz)  sağanın kabuklarını soyduktan sonra 4’e parçaya bölün.

Önceden kaynatmaya bıraktığımız 2 su bardağı kadar klorsuz suya hazırladığımız soğanları ekleyerek 5 dakika kadar daha kaynatın ve içerisine başka hiç bir şey eklemeden öğle ve akşam yemeklerimizi yemenden önce birer bardak hazırladığımız soğan suyundan için. Hazırladığınız soğan kürünü 15 gün süreyle uyguladıktan sonra bırakın.

Soğan kürünün uygularken regl dönemlerinde olmanızın her hangi bir zararı bulunmamaktadır. Fakat, daha etkili olması bakımından en uygun zaman regl dönemi bitiminden en erken 7 gün sonra uygulanmaya başlanmasıdır.

İlk kür uygulanmasının sonlandırdıktan sonra, arkasından 2. adetin başlamasına 10 gün kala tekrar 5 gün ila 7 gün hazırladığınız soğan suyu kürünü tekrarlamalısınız.

Not: Soğan suyu kürü kesinlikle 15 günden daha fazla uygulanmamalıdır.

Bu kürü kullanmaya başladığınızda üçüncü ve dördüncü günden itibaren akıntılarınızın çözülmeye başladığını ve ne kadar fazlalaştığını fark edeceksiniz.

Belirtilen kür  çikolata kisti, erken menopoz , 3 santimden küçük miyomlar, polikistik over ve adet düzensizliği gibi şikayetleri olan bulunan için de son derece iyi bir  alternatiftir. Yumurtalıklarda bulunan kisti tamamen gidermektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉