• PAYLAŞ

İlişkinizin Geleceğinizi Nasıl Anlarsınız?

  • 14/07/2016 - 00:45
  • 0 Yorum
  • 689 görüntüleme

Bir ilişkiniz var belki de hayatınızda ilk defa bu kadar iyi anlaştığını birisi ile ilişki yaşamaya başladınız. Ancak ileri de nasıl bir yola gideceğiniz kestirmekte zorluk yaşıyorsunuz. İçinizi rahatlatmak ve gelecekte kafanız berrak bir şekilde kararlar vermek için daha net olacaktır. İlk anlarda yaşadığınız tutku ve sevginin ileri de aynı şekilde devam edeceğinden emin olmak için kendinize sormanız gereken bazı sorular var. Bu sorulara vereceğiniz cevaplar ilişkinize yön vermenize yardımcı olacaktır. Birbirinizi için fedakârlık yapabilir misiniz? Örneğin onun sizin için bir şeyden vazgeçmesini sağlayabilir misiniz? Ya da siz onun için çok önemli bir işinizi erteler misiniz?

ilişkinizin-geleceğini-nasıl-anlarsınız

Günümüzde insanların en büyük sıkıntısı para olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Siz yeni sevgilinize kredi kartı borcunuz olduğunu söyleyebilir misiniz? Ya da ondan borç para isteyebilir misiniz? İleri ki yaşamınızda evlendiğiniz de diyelim ikinizi de ilgilendiren önemli kararlar vermek gerektiğinde ortak bir noktada buluşabilir misiniz? İlişkinin ilk zamanlarında insanlar genellikle iyi yönlerini göstermektedir. Ancak ilişkiniz ilerledikçe birbirinize karşı gerçek yüzünüz ortaya çıkacaktır. Maddiyat bunlardan birisidir. Moraliniz bozuk diyelim, sevgiliniz sizi bu durumda gördü, sizinle çok ilgilenmedi geçer takma kafana gitti dedi ve yanınızdan ayrıldı. Bu şekilde bir sevgili ister misiniz? Cevap çok net, Hayır. Sevgilinizin sizinle ne kadar ilgilendiği bu gibi durumlardan daha net ortaya çıkacaktır.

Çok büyük hayalleriniz var, yurt dışına gitmek istiyor, belirli bir süre orada yaşama planınız var. Bu konuda sevgiliniz bu planların içerinde mi değil mi karar vermelisiniz. Birçok ilişki uzun mesafe ilişkisine dayanamaz o nedenle fazla uzatmadan yollarınızı ayırmak en iyisi olacaktır. Gene de siz bilirsiniz, bizim söylediğimiz bir şey için ilişkinizi sonlandırmayın. Üzülürüz. Birbirinizi ne kadar tanıdığınıza emin olun. Nelerden hoşlandığınızı, nereye gitmeyi istediğiniz, ne yemek istediğinizi ya da duygularınızın nasıl olduğunu anlıyor mu bilmeniz gerek. Belki de bir ilişki için en önemli durum bu olabilir. Birçok konu konuşarak anlaşılabilir ancak duyguların aynı yönde ilerlememesi ilişkinin geleceği için iyi olmayacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉