• PAYLAŞ

Instagram Profil Resimleri Nasıl Büyütülür ?

  • 28/07/2016 - 22:47
  • 0 Yorum
  • 799 görüntüleme

Milyonlarca kullanıcısı bulunan filtreli filtresiz milyonlarca fotoğraf veya videonun yer aldığı sosyal ağ devlerinden Instagram, sıklıkla kullanılan uygulamaları arasında. Instagram mobil veya web platformunda rahatlıkla kullanılabilen ve sürekli olarak mühendisleri tarafından geliştirilerek yeni özelliklerin hızla eklendiği platformda kullanıcıların paylaştığı fotoğraflar kadar profillerinde yayınladıkları fotoğrafları da ilgi çekici olabiliyor. Bu noktada kişinin profil kısmında yayımladığı fotoğrafları normal şartlarda büyütmek mümkün değil.

instagram-profil-resmi-nasıl-buyutulur

Popüler video ve fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram’da bazen takip ettiğimiz kullanıcıların yayınladığı fotoğraflarının haricinde profillerinde bulunan fotoğraflarına da detaylıca bakma ihtiyacı hissediyoruz. Instagram diğer sosyal ağlar gibi kullanıcıların profil resmi olarak yüklediği fotoğrafı uygulamanın kendi standartlarına uygun haline getirdiğinden dolayı detaylı bakmamız  resmi yoldan kesinlikle mümkün olmuyor. Resmi yollardan kısmının altını çizdik ; çünkü uygulamanın web sürümde birkaç düzenleme yapılarak istenilen kullanıcının profil resmini büyütmek normal boyutlara büyütmek mümkün.

Instagram profil resimleri büyütmek için yapmamız gerekler ; ilk olarak Instagram hesabımıza web üzerinden giriş yapıyoruz, ardından profil resmini incelemek istediğimiz hesabın sayfasına giriş yapıyoruz. Açtığımız profilde resmin üzerine sağ tıklıyoruz ve yeni sekmede aç sekmesine tıklıyoruz. Yeni sekmede açılan adres sekmesinde resim boyutlarını göreceksiniz s100x100 veya s200x200 gibi bu kısmı tamamen siliyoruz artık baktığımız resmi istediğimiz boyutlarda görebiliriz.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉