• PAYLAŞ

İntel İşlemcilere Pokemon GO Kurulumu Nasıl Yapılır ?

  • 17/07/2016 - 16:05
  • 0 Yorum
  • 663 görüntüleme

Nintendo firmasının bir anda ortaya çıkardığı ve bir çılgınlık haline dönüşen Pokemon GO oyunu neredeyse her alanda karşımıza çıkıyor. Oyunun pazara sunulmasının ardından indirilme rekorları kırılırken bir kısım İntel işlemcili telefon kullananlar bu yeni oyundan uzak kaldı. İntel kullanıcıları için yeni sunulan APK sayesinde artık Intel işlemcili telefonlarda da Pokemon Go kullanılabiliyor. Intel işlemciye sahip olan telefonlara Pokemon GO kurulum için gerekli bilgileri sizin için derledik.

intel-islemci-pokemon-go-yukleme intel-islemci-pokemon-go-yukleme

Pokemon GO, bugüne kadar hiçbir şekilde İntel işlemcili akıllı telefonlarda çalışmıyordu. Bugün bir gelişme yaşanarak oyunun Almanya Google Play Store’ da kullanıma sunulan yeni versiyonuyla birlikte, artık Pokemon GO’yu Intel işlemcili cihazlarda da oynamak mümkün hale geldi.

ASUS ZenFone 2 ve buna benzer Intel işlemcili telefonlarla yeni sunulan APK sayesinde Pokemon GO’yu  artık oynayabilmek mümkün.

Intel işlemcili bir telefona Pokemon GO nasıl kurulur?

İlk olarak telefonunuza Pokemon GO’nun 0.29.2 olan yeni sürümünü indirmeniz gerekiyor. İndirmeyi tamamladıktan hemen sonra telefonunuza oyunu kurmak için telefonunuzun Ayarlar sekmesine > Güvenlik sekmesinden Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini tıklayarak aktif hale getirmeniz gerekiyor. Bu seçenek açık olmadığı zaman telefonunuz yeni APK dosyasını yüklemeyi kesinlikle reddedecektir. APK dosyasını indirip kurduktan sonra Google hesabınızla Pokemon GO oynuna giriş yapıp oyunu oynamaya kolaylıkla başlayabilirsiniz. Yeni sunulan APK’nın tamamen kusursuz olmadığını hatırlatmakta fayda var. Özellikle oyun esnasında konum bilgilerinin algılanmasında zaman aralıkları ile sorun yaşanabildiğini belirtelim.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉