• PAYLAŞ

Kadınlar Neden Tayt Giyer?

 • 27/02/2017 - 23:07
 • 0 Yorum
 • 1108 görüntüleme

Kadınlar Neden Tayt Giyer?

Erkekler açısından kadınları anlamak her zaman zor olmuştur. Bunda düşence şekillerinin farklı olmasını bir neden olarak söyleyebiliriz. Sadece düşünce şekilleri ile değil giyim tarzlarını da anlamakta zorluk çektiklerini söyleyebiliriz. Özellikle de son yıllarda bayanların giyim konusunda taytları anlamakta daha da zorlandıkları aşikardır. Peki, kadınlar gerçekten neden tayt giyerler. Bunu tercih etmelerinin ana nedeni nedir. Aslında tek bir neden olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Şimdi ise kadınların neden tayt giydiklerini maddeler halinde sizlere aktarmaya çalışalım.

 1. Eğer sporu sürekli yapıyorlarsa bu esnada daha rahat hareket edebilmek ve rahat hissetmek için tayt’ı tercih ederler. Bu konuda profesyonel sporcuları örnek olarak gösterebiliriz.
 2. Kadınların en büyük sorunu her zaman fazla kiloları olmuştur. Bunu takıntı haline getiren çok sayıda bayan vardır. Bu durumdan kurtulmak ve daha ince bir görünüme sahip olabilmek için tayt giymeyi tercih ederler.
 3. Hiç beklemedikleri anda gelen bir telefonun ardından dışarı çıkmak istediklerinde giyim için vakit kaybetmemek için tayt giyerek dışarı çıkarlar.
 4. Taytları bir giyim eşyası olarak kullanmalarının en temel nedeni neredeyse tüm kıyafet tercihlerinde uyumlu bir kombin parçası olarak kullanabilmeleridir.
 5. Taytların çok sayıda rengi, deseni ve şekli olmasından yararlanmak istemeleri. Tek bir kıyafetin bu kadar çok çeşidinin olması da kadınların sıklıkla tercih etmelerinden kaynaklandığını da ekleyelim.
 6. Ancak her tayt kusursuz bir parça değildir. Yanlışlıkla yada bilmeden üretilen saçma desenlere sahip taytlarda vardır. Kendine güvenen bayanlar haricinde onları kullanan pek yoktur.
 7. Taytlar tek renk olarak bilinse de iki renkli çok sayıda tay vardır. Bu da ortaya daha zarif ve güzel bir görünüm çıkmasına yardımcı olur.
 8. Bayanların dolabı genelde çok karışıktır ve yer olmaması her zaman sıkıntı olur. Taytlar fazla yer kaplamadıkları için tercih nedeni olmaktadır.
 9. Günlük hayatta bir araç kullandıklarında daha rahat hareket etmelerine izin verdiği için tercih edilir.
 10. Ve birçok kadının tercih etmesinin nedeni daha seksi bir görünüm sağlamalarına yardımcı olmasıdır.
[Toplam:0    Ortalama:0/5]
 • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉