• PAYLAŞ

Kadınların Erkeklerin Üzerinde Görmek İstemedikleri Kıyafetler Nelerdir?

  • 13/07/2017 - 09:00
  • 0 Yorum
  • 620 görüntüleme

Erkekler kendilerine güzel olarak gördükleri elbiseleri giyerek dışarı çıkmayı tercih ederler. İnsan doğası gereği öncelikle bir elbiseyi kendisinin beğenmesi gerekmektedir. Ancak bu her zaman istenilen sonucu vermeyecektir. Kadınlar özellikle günümüzde erkeklerin giyim tarzlarını baştan aşağıya etkilemeyi başarıyor. Bu yayında sizlere, yani erkeklere kadınların sizin üzerinizde görmek istemediği elbiseler hakkında bilgiler vereceğiz. Burada dikkatli olmanız gerekiyor. En doğru elbiseleri giydiğinizi düşünürken aslında kadınları kendinizden uzaklaştırıyor olabilirsiniz. Amacımız sizi en doğru şekilde tercih yaparak en doğru kombini yapmanıza yardımcı olmak olacaktır. Aşağıda bahsedeceğimiz kıyafetler kadınların tamamı tarafından nefret ediliyor anlamına gelmeyeceğini de ekleyelim.

Kadınların Beğenmediği Kıyafetler

Erkeklerin son yıllarda sıklıkla tercih ettikleri dar pantolonlar kadınların en sevmediği erkek kıyafetlerinden birisidir. Bu kıyafetleri giyen erkeklerin kadınlar tarafından çok da ilgi görmediğini söyleyebiliriz. Ancak erkekler buna rağmen giymeyi tercih ediyor. Eğer doğru kombin ile giymeyecekseniz size tavsiyemiz bu kıyafetlerden uzak durmanız olacaktır.

Son yıllarda erkekler daha çok saç uzatmaya başladı. Uzayan saçları temiz tutamadıkları zaman ise yarım topuz olarak bilinen modeli kullanmaya başladılar. Yarım topuz modeli çok önemli bir şekilde trend olmuş olsa da kadınlarda sevimli duran bu modelin erkeklerin üzerinde çok fazla bir şey ifade etmediğini düşünen kadınların sayısı çoktur.

Erkeklerin büyük bir kısmının iki adet vazgeçemediği aksesuarı vardır. Bunlardan birisi saat diğeri ise kemerdir. Son yıllarda kemerler için vazgeçilmeyen bir ürün olan büyük tokalı olanları piyasaya çıkmıştır. Erkekler bu tokalarda bazen kendi isimlerinin baş harflerini terzi ediyor. Ancak kadınlar bu şekilde giyinen erkekleri zevksiz olarak görüyorlar.

Kadınların üzerinde görmeye alışık olduğumuz bir trend olan üzerinde slogan olan tişörtlerin giyilmesidir. Erkeklerin bu şekilde giyindiğinizde ne kadar yakışıklı ve karizmatik olsa da bunu tamamıyla kaybedebiliyor. Erkeklere tavsiyemiz bunlardan uzak durmaları olacaktır. Bununla birlikte yaz aylarında tercih edilen kısa şortlardan da uzak durmalısınız. Çok kısa şortlar yerine kabri olarak nitelendirilen ve diz hizasında olan şortları tercih etmenizi tavsiye ederiz.

[Toplam:1    Ortalama:2/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉