• PAYLAŞ

Konsere Giderken Nasıl Giyinilmelidir

  • 21/09/2016 - 00:23
  • 0 Yorum
  • 1034 görüntüleme

Konsere Giderken Nasıl Giyinilmelidir?

Arkadaşlarınız ile bir şeyler yapmak insanların sürekli tercih ettikleri eğlence çeşitlerinin başında gelmektedir. En çok tercih edilen mekanların başında konser alanları yer almaktadır. Konserler hem müzik eşliğinde eğlenmemizi sağlamaktalar hem de ruhsal olarak kendimizi deşarj etmemize yardımcı olmaktadır. Bu gibi yerlere giderken rahat giyinmek çok önemlidir. Bir tuvalet elbise giyerek konsere gitmek size hiçbir şey kazandırmayacaktır. İnsanlar nede böyle geldi acaba bakışlarına maruz kalmaktan başka size bir getirisi olmayacaktır. Bu yayında konsere giderken tercih etmeniz elbise tercihleriniz hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Bu sayede gönlünüzden geldiği gibi rahatça eğlenebilecek ve unutulmaz anlar yaşayabileceksiniz.

Konsere giderken ne giyeceğinizi belirleyen bazı ufak detaylar vardır. Bunları netleştirmek giyim tarzınızı oluşturmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. İlk olarak konserin olacağı yerin tam olarak açık mı yoksa kapalı bir alan mı olduğunu bilmelisiniz. Açık bir konsere gidecekseniz hava durumunu kontrol etmenizde fayda var. Çünkü aniden bastıran yağmur canınızı sıkabilir. Bu duruma rağmen konsere gitmek istiyorsanız deri bir ceket üzerinize alabilirsiniz. Yağmuru üzerinize tutmayacağı gibi eğer yağmur yağarsa size farklı bir hava katacaktır. Durumdan faydalanabilirsiniz.

konsere-giderken-nasil-giyinilmelidir-1

Konserde önemli olan rahat hareket etmektir. Onun için ayakkabı tercihleriniz konserlerde çok önemlidir. İskarpin tercihinden uzak durmalısınız. Açık havalar için rahat botlardan tercih edebilirsiniz, ancak kapalı alanda gerçekleşecek konser için spor ayakkabılarınızı giymeniz iyi bir tercih olacaktır.

Rahat davranabilmek için pantolonlarınızı rahat ve bol kesimlerden tercih etmelisiniz. Bunların üzerine bluz ve tişört tercihi yapabilirsiniz. Son yıllarda insanlar renkli bluzları her alanda giymeyi tercih ediyorlar. Bu alanlardan birisi de konserlerdir.

Konsere giderken kullanacağınız şeylerin yanında kesinlikle kullanmayacağınız aksesuarlarda vardır. Rahat etmek için çantanızı çapraz asabilmelisiniz. Bunun için uzun tutacağı olan küçük çantalardan yana tercihinizi kullanmalısınız. Büyük çantalar size yük olacaktır. Ayrıca konsere giderken sizden rica ediyoruz lütfen şapka takmayın. Hem sizin için hem de etrafınız da ki insanlar için olumsuzlukları ortaya çıkacaktır. Arkanızda ki insanların konserini mahvetmek sizin de canınızın sıkılmasına neden olacaktır.

[Toplam:2    Ortalama:1/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉