• PAYLAŞ

Konseri Facebook Üzerinden 38 Bin Kişi İzledi

  • 14/07/2016 - 13:56
  • 0 Yorum
  • 710 görüntüleme

İstanbul da düzenlenen Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri, Türkiye’de bir ilk yaşanarak Facebook Live üzerinden dron ile çekim yapılarak canlı yayınlandı.

İstanbul da yapılan etkinlik dijital bağlantılı yaşamın aslında bireyler için oldukça kolay ve erişilebilir kılınabileceğini anlatmayı hedefleyen Vodafone ile Atlantis Yapım organizasyonuyla beraber gerçekleştirdiği Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesinde düzenlenen konserleri, Türkiye’de ilk defa Facebook kullanıcıları için Facebook Live üzerinden drone ile çekim yapılarak canlı yayınlandı. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde düzenlenen konserleri izleyen, Facebook Live kullanıcıları toplam 37 bin 814 kişi gibi ciddi bir rakama ulaştı.

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesinde düzenlenen konser, yıldızlar altındaki performanslarını sergileyen ;Teoman, Duman,  MFÖ, Teoman, Şebnem Ferah, ve Kenan Doğulu, müzikseverlere oldukça keyifli anlar yaşattı. MFÖ konserini 18 bin 257, Duman konserini 10 bin 883, Kenan Doğulu konserini ise 8 bin 714 Facebook kullanıcısı Facebook Live uygulaması üzerinden canlı izledi.

Ayrıca Vodafone Red yapılan etkinlikte Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesinde çalınacak şarkılar için hazırlanan tahmin listesini #AçıkHavadayız hashtag’i kullanarak  paylaşan ve jürinin belirlediği 5 kişiye Vodafone smart style 7  telefon hediye edildi. Vodafone Harbiye Konserleri’nde Kenan Doğulu ve MFÖ’nün  performanslarını Türkiye’de yine ilk kez 360 derece kamera ile çekimi yapıldı ve konserler öncesinde alana gelen binlerce müziksever sanal gerçeklik gözlükleri ile oldukça eylenerek konser deneyimini yaşamış oldu.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉