• PAYLAŞ

Kot Gömlek Kombinleri Nasıl Yapılır?

  • 14/07/2017 - 09:00
  • 0 Yorum
  • 857 görüntüleme

Her sezon farklı bir kıyafet moda olmaktadır. Ancak bazı kıyafetler yıllar geçse dahi geçerliliği kaybetmemektedir. Bunlardan birisi de her mevsime uygun olan kot gömleklerdir. Bu kıyafet mevsime göre ufak çapta kesimler yapılarak uygun hale getirilerek piyasaya sunularak modasının geçmesinin önüne geçiliyor. Her kadının gardırobunda mutlaka bir kot gömlek bulunmaktadır. Her yaz ve kış aylarında doğru kombin ile kullanabilen kıyafet hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Bu konuda sizlere hayatınızı kolaylaştıracak ve rahatça kot gömlekleri kombin yapabileceğiniz tüyolar vereceğiz. Bu sayede her mevsim daha şık olacağınız bir şekilde giyebileceğiniz kot gömlek kombinleri yaparak giyebileceksiniz.

Kot Gömlek Kombinleri

Etek ile kot gömlek kombini yapabilirsiniz. Bu kombin kot gömleklerin üzerinde en şık durduğu kombinlerden bir tanesidir. Farklı etekler ile kot gömleklerinizi denemenizi özellikle tavsiye ederiz. Deri bir eteğiniz varsa harika bir kombin yapmak için elinizde ki malzemeler harikadır diyebiliriz. Bu şekilde giyilen kombin ile kadınlar hem seksi hem de daha şık bir görünüme sahip olabilirler. Ayrıca bu kombinin altına giyeceğiniz spor ayakkabı  ile rahat olabilirsiniz. İsterseniz topuklular ile farklı bir tarzı tercih edebilirsiniz.

Jean pantolonlar ile de güzel kombin tercihleri hazırlanabilir. Bunlarda harika bir kombin oluşturulmasının en büyük avantajı birbirlerine uygun olmalarıdır. Harika bir uyum sağlayacakları için de rahatça kadınlar tarafından tercih edilebilir. Özellikle farklı tonlara sahip olan Jean pantolon ve kot gömlek kombini karşıdan bakıldığında farklı bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. İstemeniz halinde bu kombinin üzerine blazer ceket ile de tamamlayabilirsiniz.

Mini elbiseleriniz ile de kot gömleklerinizi kombin yapabilirsiniz. Bu ikili ortaya hoş bir görüntü çıkarmaktadır. Özellikle size tavsiyemiz bu konbini yaparken desene sahip mini elbiseler ile kot gömlekleri kombinlemeniz olacaktır. Bu ikiliden ortaya çıkan manzaradan gerçekten mutlu olacağınıza şüphemiz yok. Bu kombin hem rahat, şık, güzel ve günlük kullanımda rahatça tercih edilebilir bir çalışma olacaktır. Bu kombin önerilerden herhangi birisini gideceğiniz farklı toplantılara ve eğlence mekanlarına göre güzel hazırlayarak giyebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉