• PAYLAŞ

Kusursuz Bir Düğün İçin İpuçları

  • 29/07/2017 - 15:00
  • 0 Yorum
  • 650 görüntüleme

Her mutlu çiftin kendine göre bir düğün hayali bulunmaktadır. Herkesin güler yüzlü olduğu ve güzel bir düğün töreni hayal edilir. Her düğünün temel amacı ise mutlu birlikteliği kutlamaktır. Kusursuz bir düğün planı yapılarak her şeyin harika olması için işinize yarayacak bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Güzel bir düğün gerçekleştirmek için zevkli seçimler yapılması gerekmektedir. Düğün töreni yapılabilmesi için nasıl bir bütçeye sahip olunması gerektiğinin hesabının yapılması gerekmektedir. Her şeyin zevke uygun ve hayale uygun bir biçimde gerçekleşmesi için en önemli konu budur.

Düğün planı yapılırken ihtiyaç listesi hazırlanması gerekmektedir. İhtiyaç listesi hazırlanırken ayrı başlıklar ile kategorize edilerek işleri kolaylaştırabilirsiniz. Örnek verilecek olursa; mekân ihtiyaçları, gelinin ihtiyaçları, damadın ihtiyaçları gibi ihtiyaçlar yazılabilir. İhtiyaçlar liste haline getirilir ise hem hiçbir ayrıntı unutulmaz ve hem de aklınız karışmamış olur. Her gelin düğün töreninde ise kendi tarzını ifade etmesini ister. Mekân seçimi, gelinlik seçimi ve bütün detaylar bir ahenk içerisinde olmalıdır. Romantik, minimalist, masalsı veya enerjik bir düğün olmasına özen gösterilmelidir. Bir kadın için en önemli unsur ise gelinlik modelidir. Gelinlik büyüleyici olmalıdır. Sade bir gelinlik seçilse dahi sadeliği şıklık ile birleştirilmesi gereklidir ve bütün gözler üzerinizde olmalıdır.

Gelinlikle kıyaslayınca, damat kostümü seçimi çok kolay bir iş gibi görünüyor. Bu sebeple de son dakikaya bırakıldığı oluyor. Damat kostümünü kiralamak mı yoksa satın almak mı daha doğru? Renk seçimi nasıl olmalı? Peki tarz? Bunları düşünmek için yeterli zamanı ayırın. Gelinlik provaları, düğün töreninin planlanması, dekor ve diğer tüm detaylar için size yardım etmeye istekli olan kişilerin desteğini alın. Her şeye koşturmak ve tüm süreçte rol almak isteyebilirsiniz ama bazen destek almak yorulmanızı engeller. Yardım etmek isteyen kişilere kapınızı açın. Düğünden sonra hemen yola çıkacaksanız, valizinizi hazırlayın ve son dakikaya bırakmayın. Düğünden sonra üzerinizi değiştirip, valizinizi alıp yola çıkmak kalsın sadece. Balayı valizinize, Penti’nin Bride Koleksiyonu’ndan gecelik, baby-doll, sabahlık, bikini ve mayo eklemek için buraya tıklamanız yeterli.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉