• PAYLAŞ

Modada Unutulmayan 7 trend Nedir?

 • 23/09/2016 - 08:12
 • 0 Yorum
 • 892 görüntüleme

Modada Unutulmayan 7 trend Nedir?

Moda, denildiğinde insanların aklına sürekli farklı şekillerde trend olan elbiseler, ayakkabılar, takılar ve renkler gelmektedir. Çok hızlı bir şekilde değişkenlik göstermektedir. Değişen bu hıza bazen moda dünyası bile ayak uydurmakta zorluk çekiyor. 2016 yılının kış aylarının başlamasını beklediğimiz günlerde 2017 kış modasının ne olacağı şimdiden belirlenme çalışmaları başlıyor. Bu kadar hızlı bir şekilde değişen bir sistemin içerisinde sürekli trend olmayı başaran parçaların olması ender görülmektedir. Amacımız moda dünyasında sürekli olarak trend olmayı başaran parçalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

modada-unutulmayan-7-trend-1

 1. Kot ceketlerin modası hiçbir zaman geçmemektedir. Herkesin dolabında küçük yaşlardan itibaren mutlaka bir moda ceket bulunmaktadır. Zaman içerisinde yeni moda tarzlarına göre farklı şekiller alsa da temel şeklini hiçbir zaman kaybettirmemektedir. Hem kadınsı hem de erkeksi modelleri sürekli olarak trend olmayı başarmaktadır. Farklı aksesuarlar ve rahat giyim ile birlikte tercih edilebilmektedir.
 2. Elbisenize farklı bir hava katmak ve küçük farklar yaratmak için en çok tercih edilen aksesuarların başında şallar gelmektedir. Çok farklı renklerle ve şekillerle süslü olan şalların modası hiçbir zaman geçmemektedir. Kullanım amaçları ve şekilleri değişse de trend olmayı bir şekilde başarıyor.
 3. Modada bir konu sürekli olarak tartışılmaktadır. Ancak ne üretimi durmakta ne de insanlar giymekten vazgeçmektedir. Bu da hayvan derileri ile üretilen kıyafetlerdir. Bazıları farklı ürünler ile hazırlansa da bazıları gerçek hayvan derilerinden yapılan elbiseler sürekli modanın en trend ürünü olmayı başarıyor.
 4. Modanın vazgeçilmezleri arasında aksesuarlar ilk sırayı almaktadır. Bunların arasında değerli taşların çok büyük bir yeri vardır. Yüzükler, küpeler ve kolyeler farklı şekillerde ve modellerde kadınlar tarafından tercih edilmektedir.
 5. Her kıyafetin içine giyilebilen ve her ortama uyum sağlayabilen beyaz gömlekler sürekli olarak tercih edilmektedir.
 6. Çiçeklerle bezeli elbiselerden kadınlar bir türlü vazgeçemiyor. Farklı şekillerde, farklı kesimlerle her moda döneminde trend olmayı başarıyor.
 7. Kadınsı ve seksiliği ortaya çıkarmak isteyen her kadının dolabında mutlaka bir siyah mini elbise bulunmaktadır. Kadınlar bu elbiseleri kurtarıcı kıyafet olarak isimlendirmektedir.
[Toplam:0    Ortalama:0/5]
 • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉