• PAYLAŞ

Samsung Veyron Geliyor

  • 16/07/2016 - 14:39
  • 0 Yorum
  • 665 görüntüleme

Samsung’un uzun zamandır hazırlık yapıyor denilen kapaklı tasarımı ile öne çıkan amiral gemisi olmaya aday modeli Veyron, ortaya çıkan yeni sızıntılar ile tamamen doğrulandı. Peki tasarlanan yeni, Samsung Veyron’un teknik özellikleri nasıl olacak?

Bir zamanların en çok kullanılan hatta efsanesi olan kapaklı telefonları, günümüzde artık neredeyse hiç görmüyoruz. Kullanıcıların kapaklı telefonlara olan bu özlemini gidermek isteyen Güney Koreli üretici teknoloji devi Samsung’un, kapaklı yapıya sahip bir amiral gemisi üzerinde çalıştığını daha önce bir çok kez duymuştuk sunulmaya hazırlanan cihazın özelliklerine bir göz gezdirelim.

samsung- veyron- geliyor

Kapaklı Telefonda Galaxy S7 Performansı

SM-W2017 model numarası ile pazara sunulacak olan Samsung Veyron’un çok uzun süredir devam eden bekleyişi Zauba tarafından sona erdirildi. Hindistan’da bulunan ithalat ihracat firması Zauba’nın firma kayıtlarında kendini gösteren Veyron’un 4.2 inç ekran boyutu ile kullanıcılara sunulacağı görülüyor.

Cihazın kapaklı bir telefon olarak geleceğiniz göz önünde bulundurduğumuzda, 4.2 inç bu ekran boyutunun kullanıcılar için oldukça yeterli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Telefonun hakkında  sadece ekran boyutu tamamen doğrulanmış durumda, ancak sızıntılar baktığınız da  büyük oranda teknik özellikleri de belirginleşti diyebiliriz.

samsung- veyron- geliyor

Samsung’un bu yıl kullanıma sunduğu Galaxy S7 serisinde bulunan  Exynos 8890 Octa işlemcisi sunduğu performansıyla cihazı kullananların oldukça ilgisini çekmeyi başarmıştı. Samsung Veyron’da bu beğenilen performanstan payını almayı hedefleyerek, Galaxy S7 ile aynı işlemciyi kullanarak piyasaya sürülecek.

Samsung Veyron 13 megapiksel çözünürlüğü sahip arka ve 5 megapiksel çözünürlüğüne sahip ön kamera ile gelecek, bunların dışında cihaz hakkında ulaşılan son bilgi ise, Samsung için neredeyse standart hale gelen ekranın da, Super AMOLED teknolojisinin kesin olarak kullanılacağı.

Samsung’un hazırladığı bu yeni telefon ile başarıya ulaşıp ulaşamayacağı aslında oldukça merak ediliyor. Zira, aradan 10 yıl geçtikten sonra kullanıcıların karşısına kullandıkları aynı tasarım ile çıkmak büyük beğeniler toplayabilme ihtimalinin yanı sıra, tepki alması da kaçınılmaz olabilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉