• PAYLAŞ

Sigara Toksinlerine Çözüm İbrahim Saraçoğlu Formülü

  • 26/06/2016 - 23:04
  • 0 Yorum
  • 672 görüntüleme

shutterstock_65732752

İnsanoğlunun dünyaya verdiği en kötü hediye en kötü icat sigaradır. Sigara her nefeste insanı ölüme götüren her nefeste biraz vücudumuzu zehirlediğimiz ve kartalamadığımız illettir. Sigara içmek kendimize verdiğimiz zarar kadar etrafımıza da zarar vermesi en can sıkıcı durumdur. Ülkemizde sigara tüketimi 10 yaşlarına kadar düşmüş ve satışlar dünyada satılan bütün ürünlerden daha fazladır. Sigarayı bırakılması için devlet destekli bir çok klinik olsa da tam anlamıyla sigarayı bıraktırma eğilimine neden olmamaktadır. Sigara bağışıklık sistemimizi sayıklatmasının yanında tedavisi çok güç olan hastalıklara neden olmaktadır. Sigara içmekten ve içenlerin olduğu yerlerden uzak durmalıyız sigara telafisi mümkün olmayacak sonuçlara neden olur. Eczanelerde bu konu ilgili çok fazla çözüm sunan ürün bulunmaktadır ama bunların hiçbiri tek başına etken değildir. İnsan sigarayı bırakmaya ilk önce kendi kafasında kesin olarak karar vermelidir. Bu aşamadan sonra çözüm yollarından destek almalıdır.

İnsanoğlunun kendi kendine verebileceği en büyük ceza sigara içmesidir. Ancak, sigarayı bırakamıyorsanız ve nikotin ihtiyacından kendinizi kurtulamıyorsanız, en azından zararlarından kurtulmaya çalışmalısınız. Profesör İbrahim Saraçoğlu hazırlamış olduğu formülü uygulamayı denemelisiniz . Hazırlanan  formül ile sigaranın vücudunuza verdiği tüm zararları bir anda ortadan kaldırmak kesinlikle mümkün değil. Ancak önemli bir bölümünü vücudunuzdan temizleyerek en asgari düzeye indirebilirsiniz.

sigarayi-marulla-birakin-218430

Tere Otu Formülü

Formül ayda 5 kez uygulamanız gerekmektedir. 5 gün boyunca düzenli olarak  yaptıktan sonra 25 gün kadar bir daha tüketmeyeceksiniz. Formül için yapmanız gerekenler;  Tere otunu alarak 5 gün boyunca her gün olmak üzere bir bağ tere otu tüketmek. Yalnız salataya karıştırmanda, direk olarak tüketeceksiniz. Öğlene saatlerine kadar yarısını, öğleden sonra kalan zaman da yarısını yiyeceksiniz.

Bu kürü uyguladığınız zamanlarda  idrara çıkıldığında yanma hissi oluşabilir. Bu kesinlikle zararlı bir şey değil. Tere otu aynı zamanda idrar yollarını da oldukça temizleme özelliği vardır. Tere otu formülünü uygulamaya başladıktan hemen ertesi günü balgam atmaya başlayacaksınız bu içinizi oldukça temizleyecektir. Kesinlikle 5 günden fazla uygulamıyoruz her ay ayda 5 gün.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉