• PAYLAŞ

Siyah Kıyafet Kombini Nasıl Yapılır?

  • 08/05/2017 - 15:00
  • 0 Yorum
  • 938 görüntüleme

2017 Siyah Kıyafet Kombinleri

Bir bayan olarak ciddi bir duruş sergilemek isteyip çok dikkat çeken renklerden uzak durmayı isteyerek kendinize asil bir renk aramak ta iseniz siyah renk her zaman vazgeçilmez renkler arasında yer alır. Moda tasarımları tarafından çok fazla kişi tarafından beğenildiği ve tercih edildiği renk olan siyah, tercih edilmekten daha çok bu parçaların birbirine uyumlu bir şekilde nasıl birleştirileceği konusunda başarılı olunması gerekir. Başarılı bir uyum sağlayarak harika bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bugün bu yazımızda siyah kıyafet kombinlerinde 2017 yılı detaylarını anlatmaya çalışacağız. Eğer sizler için de siyah renk giyim konusunda da vazgeçilmezler arasında yer almakta ise bu yazıdan faydalanabilirsiniz. Kadınların bazıları siyah rengi çok sıkıcı bulmalarına rağmen bu düşünce tamamıyla yanlış bir düşüncedir. Tam zıttı olarak düşünüldüğü siyah ve uyumlu bir kombin oluşturulduğunda sizleri bambaşka gösterecektir. Daha şık ve daha minimalist siyah kombinler ile sizler bambaşka bir kişiliğe bürünebilirsiniz. 2017 yılı için siyah renkli kıyafet kombinleri hakkında bilgilerimiz şunlardır:

  1. Siyah deri pantolon kombini

Daha çok şehirli bayanlar arasında tercih edilen siyah kombinler arasında yer almaktadır. Bütün parçalar siyah renklerden oluşturularak bir araya getirilmiştir. Keskin bir biçimde görüntü elde etmek adına siyah uzun kollu üst, siyah eşarp, deri pantolon ve çizmeler güzel bir görüntü ortaya çıkarır.

  1. Siyah transparan üst kombin

Siyah giyinenlere bazıları zevksiz olarak baksa dahi aksine siyah renk farklı bir hava verir ve ayrı bir zevki bulunmaktadır. Yumuşak bir görüntü elde etmek isterseniz içinizi gösterebilecek bir üst ve bir de pantolon tercihi ile güzel bir görüntü ortaya çıkarıp kombini tamamlayabilirsiniz.

  1. Aksesuarla siyah kıyafet kombinleri

Siyah kıyafet giyiyorum diye aksesuar kullanmaktan geri durmanıza gerek yoktur. Kıyafetleriniz ile aksesuarlar sayesinde rahat bir şekilde oynayabilir ve değişik bir görüntüyü ortaya çıkarabilirsiniz.

  1. Siyah deri ceket kombini

Eğer sofistike bir görünüm kazanmak istemekte iseniz siyah deri ceket kombini tercih edebilirsiniz. Elbise, ceket, eldiven ile harika bir kombin sağlayıp muhteşem bir görüntüyü ortaya çıkarabilirsiniz. Tamamen siyah giyinmenin güzel olan yönü ise dokular ile oynamaktadır.

 

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉