• PAYLAŞ

Snapchat Arkadaş Takibi Nasıl Yapılır ?

  • 21/07/2016 - 18:01
  • 0 Yorum
  • 810 görüntüleme

Son zamanların en popüler uygulamaları arasında yer alan ve her geçen gün kullanıcı sayısı artan Snapchat. Genel olarak bakıldığında hakkında çok fazla bilgi bulunmayan diğer sosyal medya uygulamalarına baktığınız da hemen hemen her gün bir haberini görüyorsunuz Snapchat bu konuda oldukça geride kalsa da başarısını sürdürmeye devam ediyor. Snapchat uygulamasında hazırlanan videolar takipçiler tarafından yoğun ilgi görmekte.

Son derece popüler olan Snapchat uygulamasında sosyal ortamdan biriyle arkadaş olduktan hemen sonra kişiyi takip edebilir paylaşımlarını görebilir, paylaşabilir ve beğenebilirsiniz . Snapchat uygulamasında bir zaman sonra arkadaş olduğunuz  kişi sizi arkadaşlıktan çıkarabilir ve sizin yaptığınız paylaşımları görmek istemez engellerse bunu fark edemezsiniz. Snapchat uygulamasında  sizi arkadaşlıktan çıkaran kişileri anlayabilmek uygulamanın kendi içinde bulunan detaylara bakmanız gerekmektedir.

snapchat-arkadas-takibi

Kullandığınız cihaz üzerinden Snapchat uygulamasını açıyoruz ve arkasından arkadaş listenizde bulunan kişilerin listesine giriş yapıyoruz ardından hangi kullanıcı hakkında bilgi almak istiyorsan o kişinin profiline giriş yapmanız gerekiyor. Snapchat uygulamasında kullanıcının profiline giriş yaptıktan sonra açılacak ekranda Snapchat puanı görünecektir.  Açtığınız ekranda baktığınız profilin Snapchat puanını göremiyorsanız kullanıcı sizi arkadaş listesinden silmiş olduğu anlamını taşımakta. Yeni bir arkadaşlık isteği göndermiş iseniz henüz kabul etmemiş anlamına gelmektedir. Snapchat uygulaması bu kadar popüler olmasına rağmen bu tip durumlar için bildirim yollamaması hala tepki görmekte aynı düzende kullanıcılara sunulan bir çok sosyal ağ uygulaması arkadaş ekleme yada çıkarmalarda karşı tarafa bu konu ile ilgili bildirim yolluyor. Snapchat uygulamasının bu konu hakkında bir yenilik getirip getirmeyeceğini zaman içerisinde beraber göreceğiz.

 

Resim 1

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉