• PAYLAŞ

Stand Açabilecek İş Fikirleri

  • 15/07/2016 - 14:29
  • 0 Yorum
  • 726 görüntüleme

Kendi işinizin sahibi olmak, karlı ve getirisi iyi bir kazanç elde etmek, maaşlı çalışan olmaktan kurtulmak ve kendi patronunuz olmak istiyorsanız son yıllarda oldukça popüler olan stand iş fikirlerini tercih edebilirsiniz. Gıdadan kozmetiğe, bijuteriden etkinliklere kadar birçok sektör için AVM’lerde ya da işlek caddelerde stand kurarak para kazanabilirsiniz. Hali hazırda müşterisi olan AVM’ler, yeni bir iş kurmak isteyenler için en ideal mekanlardır. Aynı şekilde işlek ve merkezi caddeleri de tercih edebilirsiniz. Peki, stand açarak para kazanabileceğiniz iş olanakları neler? Aslına bakarsanız son yıllarda özellikle sağlıklı beslenme, doğal gıdalar ve organik bakım ürünlerine yoğun bir talep var. Siz de stand açmak için tercihinizi bu alanlara yöneltebilirsiniz. İşte stand açabileceğiniz 6 farklı iş fikri…

1)Doğal Meyveli Yoğurt ve Dondurmalar

is-fikri

Özellikle kilosuna dikkat eden ve sağlıklı beslenmeye düşkün olanlar için bu standların oldukça iyi iş yaptığını söyleyebiliriz. Dondurulmuş yoğurt sektöründe franchise alabileceğiniz birkaç firmadan birini tercih edebilirsiniz. Doğru noktayı seçtiğinizde, getirisinin yüksek olacağını söyleyebiliriz.

2) Pastane Tarzı

Alışveriş merkezlerinde açacağınız simit, poğaça, açma, atıştırmalık kraker gibi hamur işlerinden oluşan bir stand açmak da iyi bir fikir. Mağazaları dolaşırken oturup yemek yerine bir şeyler atıştırmayı tercih edenler, seçimini sizden yana kullanacaktır.

3) Parfüm ya da Kozmetik

is-fikri

Franchise alacağınız bir markanın parfüm standını açabilir ya da doğal içerikli bakım ürünlerinden oluşan bir stand kurabilirsiniz. Her ikisi de işlek caddeler ve AVM’lerde kazancı ve getirisi olan sektörlerdir.

4) Hediyelik Eşya

Alışveriş merkezinde gezerken sevdiklerine hediyelik eşya almak isteyenler için farklı ürün gruplarını bir araya getireceğiniz bir hediyelik eşya standı açabilirsiniz. Anahtarlıktan biblolara, resim çerçevelerinden telefon kaplarına geniş bir ürün skalası oluşturabilirsiniz.

5) Doğal Taş

Doğal taşlar ve bu taşlardan yapılmış bileklik, kolye, yüzüklerden oluşan bir stand açabilirsiniz. Bu sektörde franchise alabileceğiniz firmalar var. Doğal taşlar iyi bir fikir gibi geliyor ancak bu işten çok anlamıyorsanız, hali hazırda bu işi yapan firmalardan bayilik alabilirsiniz.

6) Şapka, Güneş Gözlüğü, Eşarp

Bu üçlüden oluşan bir aksesuarı standı açabilirsiniz. Seçenekleri çoğaltmak adına bunların dışına çok fazla çıkmamanızı öneriyoruz. Standınıza gelenler ne aradığını bilmeli. Kalite de oldukça önemli. Yaz aylarında ürün grubunuza bandana ve süslü taçları da ekleyebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉