• PAYLAŞ

Steam Nedir Nasıl Kullanılır ?

  • 28/06/2016 - 18:05
  • 0 Yorum
  • 754 görüntüleme

Steam bir çok oyun sever tarafından kullanılan ve oldukça ilgi gören oyun destek sitesi. Dünya çapında milyonlarca üyesi bulunan Steam bir çok oyuna destek sunuyor. Steam kullanmanın avantajları arasında yüklediğiniz oyunları oluşturduğunuz hesabı bünyesinde barındırıyor olması. Bilgisayarınıza format atarken Steam üzerinden yedekleme yaparak donanımızın üzerinde bulana oyunları yeniden indirmenize gerek kalmıyor. Steam aynı zaman da bir çok oyunu ücretsiz indirmenize olanak sağlarken aynı zaman da yeni çıkan oyunların demo’larını denemize olanak sağlıyor. Steam içinde oluşturduğunuz hesaplara arkadaşlarınızı ekleyerek kendi aranızda bir oyun takımı oluşturmasına olanak sağlıyor. Steam aynı zaman da bir çok oyunla oyun içi alımlar konusunda anlaşması bulunuyor bir oyunun size sunduğu özellikleri satın almak istediğiniz de eğer Steam üzerinde buluna bir oyun oynuyorsanız hesabınızda Steam giriş yaparak oyun içi alımları iyi bir indirimle almanızı mümkün kalıyor.

steam-screenshot-02

Steam oyun severler tarafından tercih edilmesinin bir başka avantajı ise Steam üzerinden yaptığınız tüm harcamalarınız istediğiniz bir oyunda kullanmak üzere hazırlanmış Steam para bonuslarına dönüşüyor. Bonuslarınızı hiçbir kısıtlama olmadan istediğiniz şekilde harcamanıza olanak sağlıyor.

Steam her yazın başında özellikle okullar kapandığı zamanlarda binlerce oyunu oldukça hatırı sayılır indirimler yapıyor bazı oyunları almak neredeyse imkansız rakamlardayken Steam bu indirimlerle oyuncuları bir araya getirmeyi başarıyor. Oyun firmaları tarafından oldukça desteklene Steam bu alandan en önde gelen oyun destek sitesi konumunda. Steam hakkında bu kadar bilgiden sonra sizlere bu yazın büyük indiriminin başlamış olduğunu ve kaçırılmayacak fırsatları da sunduğunu ekleyelim.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉