• PAYLAŞ

Trendlere Uygun Alışveriş Nasıl Yapılır ?

  • 27/07/2016 - 02:01
  • 0 Yorum
  • 696 görüntüleme

Modayı takip etmek, yeni trend olan ürünleri bularak kendimiz için alarak onları kullanmak için trendleri yakından takip etmemiz gerekiyor. Yakın takip etmemizle birlikte onları uygun alışveriş yapmalı ve en son modayı takip ederek kendimizi bir insan haline getirmeliyiz. Bu yazımızda sizlere trend olacak elbiselere, takılara, ayakkabılara uygun alışverişin nasıl yapılacağını maddeler hallinde anlatmaya çalışacağız. Ayrıca yazımızın içerisinde trendleri takip ederken herhangi bir masrafa girmeyeceğiniz ipuçlarını da sizlerle paylaşacağız.

Trend alışverişi yapmak için öneler:

İş sonrası ya da önemli bir randevu öncesinde alışveriş çıkmayın. Gerekli alışveriş doğru bir şekilde yapmak için rahat bir zamanda bu işi gerçekleştirin.

Girdiğiniz mağazada tüm beğendiklerinizi toplayın ve kabinin önüne kadar yanınızda getirin. Kabin öncesinde bir eleme daha yapın ve kabinde ondan sonra denemeye başlayın. Bu işlem tekrar mağazayı tur atmanıza engel olacaktır.

Eğer mağaza içinde öyle bir şansınız varsa beğendiğiniz giysiye uygun aksesuarları alın ve elbise ile birlikte deneyin. Ayakkabıyı sakın unutmayın. Aklınızda bulunan kombine uygun olup olmayacağı sorusu aklınızdan çıkacaktır. Eve geldiğiniz de bir sürpriz ile karşılaşmayacaksınız.

En beğendiğiniz elbiseyi mutlaka almalısınız. Çünkü bu elbiseler genelde kişinin en rahat giyeceği ve sıkıntı olduğu durumlarda tercih edeceği elbiseleri oluşturur. Joker elbisenizi belirlemeniz için bunları kullanabilirsiniz.

Elbise dolabınızda olmazsa olmazlar arasında mutlaka yüksek topuklu bir ayakkabı ve klasik kesimlere sahip bir elbise mutlak olmalıdır. Zor durumlarda üzerinize giyecek bir elbise bulamazsanız bunlar sizin kurtarıcılarınız olacaktır.

Bu saydıklarımızı alışverişe giderek oluşturabilirsiniz. Ancak herhangi bir para harcamadan elbise dolabınızı yenilemek için yapacaklarınızı anlatalım bir de;

Sürekli aynı elbiselerin gözünüze çarpması nedeniyle çok sevdiğiniz kıyafetlerden soğuyabilirsiniz. Bu gibi durumlar için yapmanız gereken farklı kombinler denemek olmalıdır. Aykırı olmaktan çekinmeyin ve sürekli farklı denemelerde bulunan.

Sürekli giydiğiniz elbiselerinizi ayırın, geride kalan parçaları bir araya getirin ve daha önce kombin yapmadıklarınızla deneyin. Ortaya ilginç sonuçlar çıkacağına eminiz.

Bu işlemden sonra alışverişe çıkmak akıllıca bir hareket olacaktır. Bu işlemin sonucunda ihtiyaçlarınız çok net bir şekilde ortaya çıkacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉