• PAYLAŞ

Uzun Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmelidir?

  • 17/06/2017 - 14:00
  • 0 Yorum
  • 552 görüntüleme

Uzun boylu olmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Üzerinize giyeceğiniz bir çok kıyafet sizin için çok uygun olsa da yapılacak en büyük hata yanlış kıyafet tercihleri olacaktır. Bu yazımızın uzun boylu kadınlara giyim konusunda birkaç tavsiyede bulunacağız. Bu sayede kendi tarzlarını ortaya çıkarma konusunda daha becerikli olacaklarını söyleyebiliriz. Ülke ortalaması olarak uzun boylu kadınların sayısı daha az olduğu için seri üretimde kıyafet bulmakta zorluk çekebiliyorlar. 1.80 ve üzerinde olan kadın sayısı diğer orana göre daha düşüktür.

Öncelikle uzun boylu olmaktan utanç duymamanız gerekiyor. Bazı kadınlar bu konuda büyük bir stres yaşıyorlar. Ancak yapmaları gereken öncelikle vücutları ile barışık olmaktadır. Bu boydan mutluluk duymaları gerekmektedir. Bu sizler için aslında çok büyük bir avantajdır. Hem seksi hem de alımlı bir görüntüye sahip olmak tamamıyla sizin elinizdedir. Öne çıkarmanız gereken ilk nokta uzun bacaklarınız olacaktır. Bu konuda dikkatli seçimler yapmanız sizin faydanıza olacaktır.

Boyunuza uygun kıyafet almak için öncelikle size dayatılan kıyafetleri almak zorunda olmadığınız konusunda emin olmalısınız. Aldığınız kıyafeti öncelikle beğenmeniz gerekiyor. Beğenmediğiniz hiçbir kıyafeti almayın ve giymeyin.

Birçok kadın daha uzun görünmek için farklı kombinleri denemek zorunda kalıyorlar. Ancak sizin hiçbir şekilde bu konuda bir derdiniz yok. Özellikle bu kombinler uzun boylu kadınların güzelliklerini ortaya çıkarma konusunda daha fazla yardımcı oluyorlar. O nedenle bunlardan da yararlanabilirsiniz. Örneğin yüksek belli pantolonlar uzun boylu kadınlara farklı bir hava kazandıracaktır.

Eğer kendinize uygun yeterli uzunlukta bir pantolon bulamıyorsanız tercihinizi dar pantolonlardan yana kullanabilirsiniz. Hem kıvrılması kolay olması da büyük bir avantaj olacaktır.

Daha uzun olmayı dert eden bazı kadınlar topuklu ayakkabı giymekten uzak duruyorlar. Ancak size tavsiyemiz topuklu ayakkabıları hem de bilekten olan topuklu ayakkabıları özellikle tercih etmelerini tavsiye ederiz. Bu bacak boyunuzu vurgulama konusunda size yardımcı olacaktır.

Gerekli uzunlukta etek bulamıyorsanız bunun için etek uzatıcılardan yardım alabilirsiniz. Bu ürünleri herhangi bir kombine rahatlıkla uygulayarak kullanmanızın da faydası olacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉