• PAYLAŞ

XBOX ONE S Design Lab Sürprizi!

  • 01/07/2016 - 16:13
  • 0 Yorum
  • 742 görüntüleme

Microsoft’un sunmaya hazırlandığı XBOX ONE S için bu güne kadar görülmemiş süprizlere imza atıyor. Microsoft’un daha önce yapmadığı bu gelişmeler XBOX ONE S’in oldukça iddialı olarak geleceği aynı zaman da PS4 NEO çıkmadan oldukça da reklamını yapıyor olmasını akıllara getiriyor. Birkaç gün önce Game Thrones temalı 6 adet XBOX ONE kullanıcılarına hediye edeceğini duyurarak yaptığı reklamın arkasından yeni konsol için tasarlanabilir konsol kontrol cihazları oldukça ilgi çekecek gibi gözüküyor.

içerik

Microsoft, hazırladığı ve OBOX ONE S için sunduğu Xbox Design Lab adlı yeni sitesi üzerinden kullanıcılarına bu güne kadar görülmemiş müthiş bir imkan sağlıyor!

Microsoft, yakın zamanda yapılan E3 etkinliğinde XBOX ONE S adlı yeni ve daha ince bir konsol olan tasarımıyla Xbox One’ nın yanında bazı yeni özelliklerle gelen ve oldukça güncellenmiş bir kontrol kolunun da tanıtımını yapmıştı. Konsol kontrol kolunun daha iyi bir kavrayışa ve çeşitliliğe sahip yeni kolda, daha kaliteli bir malzeme kullanılmış ve Bluetooth desteği de sunulmuştu.

Microsoft, hazırladığı ve OBOX ONE S için sunduğu Xbox Design Lab adlı yeni bir web sitesinin de duyurusunu yaptı. Söz konusu olan web sitesinin oyuncuların konsollarına ait kollarını daha kişiselleştirilmiş bir oyun deneyimi sunmak için tamamen kişiselleştirilmesine olanak sağladığı belirtiliyor .Xbox Design Lab üzerinden seçebilecekleri yaklaşık 8 milyon Xbox kontrol kolu modeline sahip olacak kullanıcılar konsol kontrol kolu üzerinde her bir unsurun rengini belirleyebilecek ve kollarını  isimlendirip etiketlendirebilecek.

maxresdefault

Kullanıma sunulacak bu kolların 79.99 dolara gibi bir rakama satılacağı belirtilen bu özel tasarım kollar için ekstradan bir desen isteyenlerin 10 dolar gibi extra bir ücret ödeyerek eklemelerini de mümkün kılıyor. Microsoft yaptığı bu atakla konsol dünyasına yeni bir heyecan katacak olduğunu ve rakiplerinin buna nasıl cevap vereceğini PS4 NEO’nun pazara çıkışından sonra göreceğiz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉