• PAYLAŞ

Yaz Aylarında Tercih Edilecek Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

  • 15/05/2017 - 18:00
  • 0 Yorum
  • 517 görüntüleme

Yaz aylarının gelmesi ile giyim ve kuşamımız baştan aşağıya değişiklik gösterecektir. Kalın montlardan, kazaklardan ve çizmeleri bir kenara kaldırma vaktimiz gelmiş demektir. Onların yerine efil efil gömlekler, çok sayıda renkli tişörtler ve şortlar alacaktır. Ayakkabı konusunda da yelpazemiz genişleyecektir. Nereye gidersek gidelim ayağımızdan çıkarmadığımız kalın çizme ve botlardan artık kurtulmak için doğru adımı atmamızın vakti gelmiş demektir. Bu konuda ayağınızı rahatlatacak çok sayıda ayakkabılar sizler ile buluşturulmak için vitrinleri süsleyecektir. Sizde yaz aylarında giyilecek ayakkabıları burada ki vitrinlere bakarak seçme şansına sahip olacaksınız. Ancak tercihinizi doğru yapmak sizin için büyük avantaj olacaktır.

Ayakkabı Tercihleri

Ayakkabılarınızı tercih etmeden ne zaman olacağınıza dikkat etmelisiniz. Yaz döneminde sürekli olarak ayakta durduğumuz için ayaklarımızın şişme ihtimali daha yüksektir. O nedenle sabah kalktığımızda değil akşamüzeri y da öğleden sonra ayakkabı almak daha doğru tercih olacaktır.

Babetler

Kadınların genelde yaz aylarında rahatça her kıyafetin altına giydikleri babetler her zaman ayakkabı dolabında önemli bir yeri bulunmaktadır. Hem rahat olması hem de uygun fiyata sahip olması ile tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra neredeyse giyilen her kıyafete uygun olması da tercih edilme nedenlerinden birisidir.

Topuklu Ayakkabılar

Yaz aylarında düğünlerin ve etkinliklerin sayısı otomatik olarak artmaktadır. Bu zamanlarda düğünlerde giyebileceğiniz topuklu ayakkabı modellerine de bakmayı unutmamalısınız. Özellikle önü açık ve ayağınızı fazla sıkmayacak modellere yönelmenizi tavsiye ederiz. Yüksek  sıcaklarda ayaklarınızın zor durumlara düşmemesini istiyorsanız buna dikkat etmelisiniz.

Sandaletler

Rahatlık ve spor giyimin en çok tamamlayan ayakkabı modeli sandaletlerdir. Sizde bu modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında bu ayakkabıların çok sayıda farklı modeli hazırlanarak vitrinlere yerleştirilmektedir. Bu modeller arasında rengi kıyafetlerinize uygun olanı tercih ederek yaz boyunca istediğiniz her yerde rahatça giyebiliriz.

Yaz aylarında ayakkabı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli detayların başında rahatlık gelmelidir. Çünkü yapılan araştırmalar insanların yaz aylarında daha çok ayakta durduğunu göstermiştir. O nedenle ortopedik tabanlara sahip modelleri ilk sıraya yazmayı unutmayın.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉