• PAYLAŞ

YouTube’dan Video Nasıl İndirilir ?

  • 19/07/2016 - 15:24
  • 0 Yorum
  • 826 görüntüleme

Milyonlarca kullanıcı olan video izleme ve yayınlamak üzerinde pek de rakibi olmayan YouTube’dan izlediğimiz veya beğendiğimiz videoları indirmek ve arşiv tapmak oldukça kolay. İzlediklerimizi indirmek bu video klipleri birer mp3 çevirmek gibi işlemleri saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. YouTube’ dan videoları indirmenin iki türlü zahmetsiz yolu var bir tanesi bilgisayarınıza program indirerek bu program aracılığı ile istediklerimizi indirmek veya hiç program kullanmadan sadece link üzerinde oynama yaparak bir tıklama ile indirme sayfanıza ulaşmak.

YouTube’dan program kullanmadan video indirmenin yolu izlediğiniz videonun tarayıcı üzerinde bulunan link kısmına geldiğinizde orda bulunan adresin youtube ile başlayan bir link olduğunu göreceksiniz yapmanız gereken orada gördüğünüz linkin ilk kısmına ss harflerini eklemek olacak yani ssyoutube olarak link değiştirdikten sonra enter tuşuna basmak evet artık size indirme seçenekleri sunan çok kolay bir web sayfası üzerinde olacaksınız. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken videonuzu istediğiniz ayarlara göre indirmek.

youtube-video-nasıl-indirilir

YouTube de izlediğiniz videoları aynı zaman da bilgisayarınıza indireceğiniz yardımcı programlarla da yapmanız mümkün bu programların arasında en çok tercih edilen internet download manager aslında sadece YouTube videolarını değil aynı zaman da bilgisayarınızda izlediğiniz her türlü video ve müzik içeriğini başarı ile indirmenizi sağlayacaktır.  Bu programa alternatif olarak sadece YouTube indirmek üzere tasarlanmış olan Youtube Downloader HD tavsiye edebiliriz önerdiğimiz her iki programda güvenle kullanabileceğiniz sağlıklı çalışan ve sorunsuz çalışan yan uygulamalardır.

YouTube üzerinden beğendiğiniz video ve müzikleri indirmek için üç farklı metodu sizler için derledik artık yapmanız gereken size uygun gelen metodu kullanarak video ve müziklerinizi güvenle indirip keyfini çıkarmak.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉