• PAYLAŞ

Beli İnce Göstermeye Yarayan Stil Hileleri Nelerdir?

  • 08/06/2017 - 20:00
  • 0 Yorum
  • 716 görüntüleme

Bayanlar günümüzde ince bir bele sahip olmanın en büyük kriterlerden birisi olarak kabul edilmesi nedeniyle bu konuya çok dikkat etmektedirler. Bu konuda bazılarının gerçekten çok şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü doğuştan kilo alma kabiliyetleri olmadıkları ve yediklerine dikkat etmeleri nedeniyle bellerinin ince olması konusunda herhangi bir sorunları yoktur. Ancak kilo alma konusunda kendilerini frenleyemeyenler içinse bu durumun büyük bir sıkıntıya dönüşmektedir. Bu konuda ise yardıma giyim hileleri yetişmektedir. Tercih edilen giysiler, renkler ve aksesuarlar ile göz yanılması sağlanarak ince bir bele sahip olmak sağlanabiliyor. Bu konuda bayanlara yardımcı olacak bazı hileler hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Giyim Hileleri

Eğer bu konuda bir renk tercih etmeniz gerekiyorsa listenin ilk sırasında siyah yer almalıdır. Çünkü bu renk sizi olduğunuzdan otomatik olarak daha zayıf gösterecektir. Tabi bunu giyerken de dikkatli olmanız gerekiyor. Örneğin çok dar bir siyah jarse giyerseniz bu sizi olduğunuzdan daha şişman bile gösterebilir. Bu konuda dikkatli hareket etmenizde fayda var.

Ayrıca tercih edilen kumaşta çok önemlidir. Tercih ettiğiniz kumaş sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterebileceği gibi şişman bir şekilde de gösterebilir. Krep olarak kabul edilen kumaşlar zayıf gösterme konusunda daha faydalı bir tercih olacaktır.

Eteklerinizin ya da pantolonlarınız ile birlikte kullanacağınız belden sıkmalı kumaşlar sizi olduğunuzda daha ince göstermesi konusunda size yardımcı olacaktır. Bunun için tercih edeceğiniz elbiselerde elinizden geldiği kadar kumaş bağlanabilir olmasına dikkat etmelisiniz.

Yüksek bele sahip olan son yılların en moda pantolonları da bu konuda bayanlara yardımcı olmaktadır. Göbek kısmının saklanması ve belin daha yukarıda göstermesini sağladıkları için daha ince bir bele sahip görünümü ortaya çıkacaktır. Sadece pantolonlar değil aynı zamanda yüksek bel eteklerde bu konuda bayanlara yardımcı olmaktadır. Özellikle bel ve göbek bölgesini açıkta bırakan kıyafetlerden uzak durmanızı tavsiye etmeliyiz. Tabi burada fazla kilolarınız yoksa tercih tamamen size kalıyor. Ancak buradaki fazla kilolardan şikayetçiyseniz bu kıyafetlerden özellikle uzak durmanızda fayda olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉