• PAYLAŞ

Yırtık Kot Nasıl Kombinlenir?

  • 22/08/2017 - 15:00
  • 1 Yorum
  • 2251 görüntüleme

Özellikle gençler tarafından tercih edilen ve onlara asi bir görüntü kazandırdığını düşündükleri yırtık kotları gelişi güzel giymek çok yanlış bir karar olacaktır. Çünkü başlı başına farklı bir kıyafet olan bu modern kıyafetleri bir çok insan severek giyerken birçok insanda bu kıyafetlere karşı çıkmaktadır. Genelde bu kıyafetler bahar ve yaz aylarında sıklıkla tercih edilmektedir. Asi ve seksi bir görünüm kazanmak isteyen herkesin rahatça giyebileceği bu kotlar ile kombin yaparken çok küçük detaylara dikkat edilmesi önemlidir. Eğer doğru şekilde kombin yapılırsa ortaya çok şık ve hoş bir görüntü çıkacaktır. Şimdi bunun detaylarına bakalım.

Kombin Detayları

Yırtık kort denildiğinde genelde insanların aklına ilk gelen kıyafet deri ceketlerdir. Bahar aylarında ve sonbaharda yırtık kork ile doğru şekilde tercih edilerek giyilebilir. Bu size havalı bir görünüm kazandıracaktır. Rock’n Roll tarzı oluşturmak için bu tarza imza atılabilir. Deri bot, deri ceket ve yırtık kot bu tarzın oluşmasını sağlayacak kombin üyeleridir. İçimizi istersek baskılı bir tişört giyebilir ve ortaya ilginç bir görüntü çıkarmasını sağlayabiliriz.

Spor ayakkabılar ile yırtık kotlar arasında harika bir uyum bulunmaktadır. Bu noktada düşük ya da yüksek bel olması çok fark etmez. Tüm yırtık kot modellerinde spor ayakkabılar mutlaka tercih edilmelidir. Salaş bir tişörtün yanında havalı bir görünüme sahip olunmasını sağlayan bir sweatshirt tercih edilmesi doğru kıyafetlerdir. Bunlar ile yapılan kombine son nokta spor ayakkabı tercihi olacaktır.

Tezat bir kombin oluşturmak istiyorsanız yırtık kotlar ile topuklu ayakkabıları rahatlıkla kombinleyebilir. Eğer uzun bacaklarınız varsa bilekten bağlamalı ayakkabılar rahatça tercih edilebilir. Bunlarda stiletto tercihi doğru olacaktır. Özellikle güzel el çantaları için güzel ve sakin bir uyum sağlama şansınız olacaktır.

Yırtık kort ile aynı zamanda bohem stilinizi koruyabilirsiniz. Bohem stil için uzun ve büyük yırtıkları bulunan kotları tercih etmelisiniz. Spor ayakkabılar ile başlayacak olan kombinde, yırtık kotlar, deseni çok olan üst kıyafetler tercih edilmelidir. Tamamlayıcı olarak ise çanta ve saç aksesuarı birleştirilmeli ve ortaya bohem bir tarz çıkarılabilir.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 2]
  • PAYLAŞ


Nasıl Yapılır - 11/12/2022 - 10:26

fewfwfwe

Cevapla
Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉