• PAYLAŞ

Yeşil Elbiseler Nasıl Giyilir?

  • 19/08/2017 - 15:00
  • 0 Yorum
  • 1918 görüntüleme

Doğanın ana renklerinden birisi olarak kabul edilen çok farklı tarzlara ve modellere sahip olan elbiseler ile piyasa da yer almaktadır. Yeşil yapısı itibariyle giyen insanlara genç ve canlı bir görünüm kazandırıyor olması ile öne çıkmaktadır. Tabi renge sahip elbiseyi giyerken bununla birlikte doğru parçaları da kullanmak çok önemlidir. Bu renk hatayı kabul etmez. Doğru giyilirse ortaya çok dikkat çekici bir tarz çıkartacaktır. Ancak yanlış giyilirse göz alıcı ton bir anda ortadan kaybolacaktır. Dağınız ve özensiz bir görünüme sahip olmak istiyorsanız çok dikkatli hareket etmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Yeşil Elbise Giyilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu renge sahip kıyafetler kombin içerisinde canlılık ve hareketlilik kazandırmaları ile öne çıkmaktadır. Doğanın en önemli rengi olan yeşil insanlarda güven verici ve huzur aşılayıcı bir yapıya sahip olmaktadır. Tabi yeşilin çok sayıda tonu bulunmaktadır. Sadece elbiselerde değil birçok reklam çalışmasın da ya da logo çalışmasında kullanılan ana renklerden birisidir. Birçok insan karşısında ki etkilemesi gerektiği durumlarda ve onu ikna etmek için gideceği yemekte genelde yeşil rengi giymeyi tercih etmektedir. Kadınlar üzerinde yeşil renk bir çok anlama gelmektedir. Umudu, hareketi, gençliği ve genç görünmeyi birlikte yansıtmaktadır. Enerji ve dinamik görünmek istediğiniz toplantılara gitmek istediğiniz de düzgün bir kombinle bu renge sahip kıyafetleri giyebilirsiniz.

Yeşil renk elbiseler ile kombin yapmak istediğinizde dikkat etmeniz gereken en önemli faktör renk uyumudur. Bunu yapabilmeniz için renkler arasında ki detayları bilmelisiniz. Aksi taktirde tercih edeceğiniz renk ile gözünüzü yorabilir ya da dağınık bir görünüme sahip olabilir. Yeşil elbisenin yanına genel olarak daha sade renkler giyimde tercih edilmelidir. Yeşil elbise ile birlikte sade renkler, krem, sütlü kahve, beyaz ve mat renklere sahip olan ayakkabılar ya da çantalar doğru tercih olacaktır. Kolyede ise gümüş rengi, küpe de ışıltılı olanlar fark yaratacaktır. Bu elbise ile doğru makyaj yapmakta önemlidir. Sade makyaj yapmaya dikkat etmelisiniz. Koyu kırmızı ruju kıyafetinizi hareketlendirmeniz için tercih etmelisiniz.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3.5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉