• PAYLAŞ

Daha Zayıf Görünmenin Yolları Nelerdir?

  • 04/02/2017 - 15:16
  • 0 Yorum
  • 658 görüntüleme

Daha Zayıf Görünmenin Yolları Nelerdir?

Hepimizin mutlaka vücudumuzda beğenmediğimiz bir özelliğimiz vardır. Kıyafet tercihlerimizi yaparken genellikle o vücudumuzda bulunan bize göre kusur olan özelliği gizlemek isteriz. Amacımız bunu yaparak gerçekten güzel bir görüntüye sahip olmaktadır. Bu kusurların en başında genellikle fazla kilolarımız yer alır. Bel, basen ve kollarımızda ki fazla kilolardan giyim hileleri kurtulabilmeye çalışırız. Geçici bir çözüm olsa da bunu sürekli olarak kullanılır. Bizde size bu konuda yardımcı olmak amacıyla daha zayıf bir görünüme sahip olmanız için birkaç ipucu paylaşmaya çalışacağız. Paylaşacağımız ipuçlarının her insana uygun olmayacağının özellikle altını çizmek istiyoruz.

 

Zayıf görünme yöntemleri

Her vücut tipine göre bir giyim şekli vardır. Ona uygun bir şekilde giyeceğinizi kıyafetleri tercih etmelisiniz. Kısa boylu bayınlar için ufak detaylarla yazımıza devam edelim. Bunların en büyük sorunu uzun görünmek istemeleridir. Bunu birkaç kıyafet hilesi ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Tek renk kıyafet tercihleri uzun boylu algısı yaratmanız için kullanılabilir. Aynı zamanda bu bacakların ince görünmesine yardımcı olarak zayıf bir görünüme sahip olmanızı da sağlayacaktır. Ya da düşük bel pantolonları da uzun görünmek için kullanabilirsiniz. Doğru pantolon seçmeniz bu açıdan önemlidir. Düşük bel pantolonlar vücudun üst kısmını uzun gösterirken alt kısmını kısa göstermektedir. Onun için dengenin sağlanması için orta bel ya da yüksek beller tercih edilmelidir.

Eğer giymek için etek tercih edecekseniz boyuna dikkat etmelisiniz. Eğer kısa boylu kabul edilen bir boya sahipseniz ve bacaklarınıza güveniyorsanız kısa etekleri tercih edebilirsiniz. Ya da mini eteklere yönelebilirsiniz. Size uzun ve zarif bir hava katacaktır.

Vücut tipi giyim hilelerinde çok önemlidir. Bu genetik nedeni ile farklılık göstermektedir. Her kadının manken ölçülerine sahip olması beklenemez. Elma vücut tipine yani göğüs bölgeleri diğer bölgelere göre daha geniş olan bayanlar askılı kıyafetleri tercih etmelidir.

Armut vücut tipi yani kalçaları geniş olan bayanlar ise vücutlarının üst bölgelerine dikkatleri toplayacak kıyafetler tercih edilmelidir. Desene sahip bluzlar, yakası açık kıyafetler ve abartılı kolyeler bunun için kullanılabilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉