• PAYLAŞ

Dantelli Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

  • 11/11/2016 - 20:03
  • 0 Yorum
  • 1956 görüntüleme

Dantelli Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

Dantel kadınlar için olmazsa olmazlardan birisidir. Eskiden annelerimiz, annanelerimiz ve babaannelerimiz evin her yerini dantellerle örterlerdi. Televizyonların üstünden tutun masaların tüm detayları incelikle işlenen dantellerle süslenirdi. Modanın gelişmesi ve farklı ilgi alanlarının bulunması ile kadınlar dantel elbiseleri giymek için can atar hale geldi. Tabi bu elbiselerin elle dikilme şansı çok az. El ile yapılırsa da değerine paha biçilmek çok zor olacaktır.

Bu yazıda dantel elbisesi olup nasıl giymesi gerektiğine karar veremeyen bayanlara ve dantel elbise almak isteyen bayanlara, dantel elbise kombini nasıl yapılır sorusunu soracak ve cevap vereceğiz. Dantel elbiselerle ilgili aklınıza takılan tüm detaylara bu şekilde cevap vermiş olacağız.

dantelli-elbiseler-nasil-kombinlenir-1

Dantel Elbise Nasıl Seçilir?

İlk olarak kendinize uygun dantel elbiseyi bulmanız gerekiyor. Bunun için öncelikle vücudunuzu çok iyi tanımalısınız. Örneğin kilolu bir bayansanız kalın kollarınızı gizlemek için siyah dantelli elbiseleri tercih etmelisiniz. Ardından siyah dantelli elbisenin altına nasıl ayakkabı giyilir sorusuna cevap vererek kombini tamamlayabilirsiniz. Düz siyah ya da krem renginde topuklu ayakkabıları bu elbisenin altına tercih edebilirsiniz. Sade bir çanta ve aksesuar tercihi ile çok güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz.

İnce bir bayansanız dantel elbise kullanımında çok rahat davranabilme şansına sahipsiniz. Güzel olan kalça kısmına vurgu yapmak istiyorsanız arkası dantel işlemeli bir elbise tercih edebilirsiniz. Ayrıca alacağınız dantelli elbisenin rengi ile saç renginizin uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.

Dantel elbiseler güzellikleri ile ekstra bir ekleme istemezler. Eğer bir ekleme yapmak isterseniz fazla detaya kaçmadan sade aksesuarları tercih etmelisiniz. Bir şapka, topuklu düz renkte ayakkabılar, dantelli satılan çizmeler ve kibar çantaları bu elbiselerle kullanabilirsiniz.

Büyük çantalar dantelli elbiseler ile çok kötü bir görünüm oluşturmaktadır. Onun için kullanmanızı tavsiye etmeyiz. Dantelli kıyafetinizin üzerine zor durumlarınızda yardımcı olabilmesi için deri ceket tercihi kullanabilirsiniz. Ayakkabı tercihinizi de isterseniz diz boyu çizmelerden yana kullanabilirsiniz. Bu fikir size sevimli bir görüntü sağlayacaktır. Dantelli kıyafetler sizin güzelliğinizi ortaya çıkarma konusunda çok özel bir etkiye sahiptir. Onu fazla karmaşıklaştırmadan kullanmaya özen göstermeniz yeterli olacaktır.

[Toplam:9    Ortalama:1.4/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉