• PAYLAŞ

Dikkat Çeken Giyim Kuşam Bilgileri Nelerdir?

  • 18/07/2017 - 11:00
  • 0 Yorum
  • 808 görüntüleme

Giyim kuşama dikkat etmek birçok insanın ilgisin toplamak ve gidilen ortamda ilgi odağı olmayı sağlama konusunda yardımcı olmaktadır. Tabi bunun için en doğru elbiseleri tercih etmek ile birlikte kombinler ile aksesuarlara dikkat etmek gerekiyor. Sade bir elbisenin üzerine takılacak bir aksesuar sizi ortamın en dikkat çekici insanı hale getirebiliriz. Gideceğiniz toplantı da eğlence yerinde ya da arkadaş ortamında giyiminiz ile fark yaratmak istiyorsanız sizinle paylaşacağımız önemli bilgileri mutlaka okumalısınız. Tabi bunları değerlendirirken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır. Bunlardan birisi vücudunuzu çok yakından tanımanız gerekmesidir. Diğeri ise kullanacağınız aksesuarların kişiliğinize uygun olması gerekiyor. Kulağına küpe takmak bunlara örnek gösterilebilir. Eğer karakterinize uygun değilse küpe takmak dikkat çeken ancak bu olumsuz anlamda ortaya çıkan bir durum olacaktır.

Dikkat Çeken Unsurlar

Hem erkeklerde hem de kızlarda önemli bir aksesuar olarak kabul edilen bileklik ve saatler doğru şekilde takıldığında fark yaratacaktır. Özellikle bunların giyime uygun bir şekilde kombinlenmesi önemli olacaktır. Saat tercihinizde size tavsiyemiz spor saatleri olacaktır.

Güneş gözlüğü takacaksanız dikkat etmeniz gereken nokta hem yüzünüze, ten renginize ve gözlerinize uygun olanı takmanız olacaktır. Bu konuda kararsız kalıyorsanız gittiğiniz gözlükçü mağazasından size uygun olan gözlüğü tavsiye etmesini isteyebiliriz. Tecrübeleri sayesinde size en uygun modeli tavsiye etmeleri yüksek ihtimal olacaktır.

Dövme son yıllarda giderek popüler oluyor. Hem dikkat çekmek hem de kendini ifade etmek için yapılıyor. Bunu doğru gözlük kombini il kullanmak size farklı anlamda bir dikkat çekmesini sağlayacak bir özelliktir.

Giyim detaylarınıza ve seçtiğiniz kıyafetlere de dikkat etmelisiniz. Erkeklerde beyaz tişört, kadınlarda ise çiçek desenli elbiseler her zaman favori kıyafetler olmaktadır. Alacağınız kıyafetlerin üzerinize tam uygun olması gerekmektedir. Dar kıyafetler olumsuz bir görüntünün oluşmasına neden olabilir.

Saç ve sakal bakımına da dikkat edilmelidir. Çünkü bu detay sizin kendinize baktığınız bir göstergesi olarak karşınıza çıkacaktır. Son olarak da giyeceğiniz ayakkabının temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Ne kadar farklı bir ayakkabınız olsa da temiz olmadıktan sonra bir faydası olmayacaktır.

[Toplam:2    Ortalama:4.5/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉