• PAYLAŞ

Doğru bikini nasıl seçilir?

  • 01/03/2017 - 13:02
  • 0 Yorum
  • 972 görüntüleme

Doğru bikini nasıl seçilir?

Kış aylarını kısmen de olsa geride bıraktığımızı söyleyebiliriz. Önümüz yaz ve bizi güzel tatiller bekliyor. Bu tatillere gitmeden önce vücudumuzu ve giyeceklerimizi hazırlamamız gerekiyor. Denize girmek için can atıyorsanız önce sahilde giyeceğiniz bikiniyi tercih etmelisiniz. Erkekler bu konuda kadınlara göre daha şanslı diyebiliriz. Ancak kadınlar doğru bikiniyi tercih etmekte dikkatli davranmaları gerekiyor. Şimdi doğru bikininin nasıl tercih edileceği hakkında bilgileri sizler ile paylaşmaya çalışalım. Harika bir tatil geçirmek istiyorsanız bu bilgileri dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz. Aksi taktirde olumsuz sonuçlar ile yüz yüze kalabilirsiniz.

Bikini tercihi

Dolgun kalçalara ve kalın baldırlara sahipseniz dikkatli bir şekilde bikininizi tercih etmelisiniz. Bu tip vücuda sahip olan bayanlara en uygun bikinilerin hareketli, canlı desenli ve çizgili modeller olduğunu söylemeliyiz. Ayrıca bunlarla birlikte belinize tam oturan ve kemerli modelleri de tercih etme şansınız var. Belinizi ince bir görünüm kazandırmak istiyorsanız bel kısmında koyu tonların olduğu hareketli bikini modelleri size yardımcı olacaktır. Bu tip vücuda sahip olan bayanların kaçınması gereken modeller ise çok iddialı olan açık mayokinilerdir. Aynı zamanda yüksek belli modellerden uzak durmalısınız.

Hem bel bölgeniz gem göğüs bölgeniz kalınsa tercihini yaparken göğüslerinizi toplayan doğru astar yapısına ve iç malzemeye sahip mayoları tercih etmelisiniz. Özellikle streç ve sıkı bir kumaştan yapılan ayarlanabilir askıya sahip modellere yönelmelisiniz. Bununla birlikte renk olarak üst kısmında tek bir renk olan ve tasarımda detayın tercih edildiği göğüslerinizi arkadan destekleyecek modellere yönelmeniz doğru olacaktır. Sırt bölgesi açık, ince bir askıya sahip ve büyük desenlere sahip modellerden uzak durmalısınız.

Küçük göğüslere sahipseniz çapraz askılı, drapeli mayolar ve bikiniler tam olarak size uygun olanlardır. Bunlarla birlikte balenli, sıra dolgulu ve kabarık göğüse sahip modelleri de kullanabilirsiniz. Atletik kesim mayolar, bikiniler, göğüs dekoltesine sahip olanlar size uygun değildir.

Düz vücuda sahipseniz bantlar ile hareketlendirmesi yapılmış mayo ve bikinileri tercih edebilirsiniz. Ayrıca dikine çizgilere sahip mayo ve bikiniler kısa boylu bayanlar için uygundur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉