• PAYLAŞ

En güzel Yılbaşı Elbiseleri Arasında Tercih Nasıl Yapılır

  • 29/12/2016 - 20:45
  • 0 Yorum
  • 778 görüntüleme

En güzel Yılbaşı Elbiseleri Arasında Tercih Nasıl Yapılır

Yeni bir yıl, yeni umutlar demek anlamına geliyor. 2016 yılın bakıldığı zaman beklentilerin uzadığında çok zor ve meşakkatli bir yıl oldu. Bu yılı arkamızda bırakmak ve yeni güzel bir yıla başlamak hepimizin hakkı. Yeni yıla en güzel motive olarak girmenin yolu da yılbaşı partilerinden geçiyor. Yılbaşı partilerinin bizim açımızdan güzel geçmesinin en büyük yardımcısı da giyim için tercih edeceğimiz elbiselerden geçiyor.

Bu yazımızda yılbaşı geçesinde tercih edeceğiniz elbise tercihleri arasında dikkat etmeniz gerekenleri paylaşmaya çalışacağız. Önemli olan elbisenin güzelliği olmadığını, dikkat edilmesi gerekenlerin sizin için ne kadar güzel ve özel olduğudur. İlk olarak tercih edeceğiniz elbisenin rengini belirlemeniz gerekiyor. Elbisenizin renginin bu yılın moda renklerinden birisi arasından tercih edebilir saya da klasik yılbaşı rengi olan kırmızıyı tercih edebilirsiniz. Kırmızı renk sizi gecenin en seksi ve şehvetli bayanı haline getirebilir. Tabi öyle görünmek istiyorsanız eğer sade bir görünüm elde etmek istiyorsanız siyah rengi ve daha kapalı bir elbiseyi tercih edebilirsiniz.

Alacağınız elbisenin vücudunuza uygun olması çok önemlidir. Mankenlerin üzerinde gördüğünüz de hoşunuza giden elbiseleri denemeden almayın. Çünkü onların vücutlarında güzel görünen elbise sizin için güzel bir görünüm sağlamayabilir. O nedenle yılbaşı elbisenizi almak için interneti kullanmadan önce beden ölçülerinizi çok iyi bilmeniz gerekiyor. Ardından ister internet üzerinden isterseniz de alışveriş merkezlerine giderek yılbaşı elbisenizi tercih edebilirsiniz.

Yılbaşı elbisenizi aldıktan sonra onunla birlikte kullanacağınız aksesuarlarınızı da dikkatli bir şekilde tercih etmelisiniz. Takılarınızı seçerken elbiseniz ile uygun olması çok önemlidir. Seksi bir elbise giydiyseniz göğüs bölgeniz de açıklık varsa güzel bir zincir kullanabilirsiniz. Saçınızı topuz yapacaksanız kulaklarınız için dikkat çekici küpeleri listenize yazabilirsiniz.

Ayakkabı ve Çanta tercihiniz ile elbiseniz ile uyumlu bir kombin yapmak için dikkatli seçimler önemlidir. Mini bir elbise alacaksanız hava şartlarına uygun olarak diz altı çizmeleri tercih edebilirsiniz. Eğleneceğinizi göz önüne alarak küçük bir el çantası geceye uygun bir tercih olabilir. Şimdiden herkese iyi yıllar dileriz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉