• PAYLAŞ

Sıcak Havalarda Kadınların Giymemesi Gereken Kıyafetler Nelerdir?

  • 21/07/2017 - 13:00
  • 0 Yorum
  • 570 görüntüleme

Havalar sonunda ısında ve güneşi özellikle gün içerisinde sonuna kadar hissediyoruz. Bu yılın sadece belirli bir döneminin kapsayan bir durum olsa da bu kısa dönem içerisinde kadınları giydikleri kıyafetlere dikkat etmeleri gerekiyor. Bu yayınımızda kadınları sıcak günlerde giymekten kaçınması gereken kıyafetler hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Normal şartlarda çok güzel olan kıyafetler sıcak ile karşı karşıya gelindiğinde önemli sorunların yaşanmasına neden olmaktadır. Bu nedenle kendinizi kötü bir durumun içerisinde bulabilirsiniz. Kendinizi bu duruma düşürmek istemiyorsanız dikkat etmeniz gereken detaylar hakkında şimdi sizlere bilgiler vereceğiz. Bu kıyafetlerin neler olduğunu ve neden giyilmemesi gerektiği hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Yazın Giyilmeyecek Kıyafet ve Aksesuarlar

Skinny pantolonlardan yaz döneminde uzak durmalısınız. Bunlar çok dar oldukları için hareketlerinizde kısıtlamalara neden olacaktır. Aynı zamanda içinde bulunan kumaş sizi sürekli olarak terletecektir. Bunun yerine ise daha çok bol ve tiril tiril olarak kabul edilen pantolonlar tercih edilmelidir.

Ayakkabı tercihlerinizde ipli olanlardan uzak durmalısınız. Çünkü bunlar yaz döneminde sizleri çok bunaltıcı bir hala sokabilir. Bunlar genelde bileğe ya da dize kadar iple sarılmaktadır. Bakıldığında ortaya güzel bir görüntü çıkarıyor olsa da sıcak havalara göre çok da faydalı bir ayakkabı değildir. Terleme ve şişme sürekli olarak görülebilir.

İpek elbise giymek yaz aylarında cazip gibi görülebilir ancak aslında olay hiç de düşünüldüğü gibi değildir. Bu anda işler otomatik olarak tersine dönecektir. Özellikle de koyu bir renge sahip olan ipek elbiseler terlediğini ortaya net bir şekilde çıkacaktır. Bunun yerine pamuklu ve keten kumaşlara sahip elbiseler tercih edilebilir.

Kendimizi farklı hissetmemize yardımcı olan takılarda yaz aylarında işkenceye dönüşebilir. Yüzük takmak ve ellerde bilekliklerin bulunduğu noktalar terlemeye neden olabilir. İlla takmak istiyorsanız ince bileklikleri sizlere tavsiye edebiliriz.

Sentetik iç çamaşırlardan uzak durmalısınız. Çok şık bir görüntüye sahip olsa da terlemeye neden olması nedeniyle uzak durulmalıdır. Aynı zamanda deri çantalardan uzak durmalısınız. Kıyafetleriniz de renk tercihiniz de koyu renkler yerine daha açık renklere yönelmeniz doğru olacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉