• PAYLAŞ

10 İpucu ile Zayıf Görünme Nasıl Yapılır?

 • 25/09/2016 - 18:17
 • 0 Yorum
 • 769 görüntüleme

10 İpucu ile Zayıf Görünme Nasıl Yapılır?

Giyim tarzımız bizi olduğumuzdan daha kilolu ya da daha zayıf gösterebilir. Bu bizim tercihlerimize değişmektedir. Bu yayınımızda sizlere 10 tüyo vereceğiz. Bu tüyolar sayesinde kendinizi olduğunuzdan daha zayıf gösterebileceksiniz.  Ayrıca bu tüyoların birçoğu sizin hayatınızı kurtaracak özellikte olacak. Dikkatli okumanızı ve ezberlemekten daha çok ipuçları özümsemeniz daha iyi olacaktır. Neyse, lafı fazla uzatmadan sizlere giyinirken fazla kilolarınızı gizlemenin yöntemlerini anlatalım.

10-ipucu-zayif-gorunme

 1. Korse fazla kiloları olanlar için en önemli hayat kurtarıcı olarak dikkat çekmektedir. Bu konuda birçok insan katı olsa da korse fazla kiloları gizlemek için en iyi yöntemdir. Biraz rahatsız olsa da korseler sizin her zaman yardımcınız olacaktır.
 2. Tercih edeceğiniz kıyafetlerde şekilsiz bazı detaylar varsa onlardan uzak durmalısınız. Şekilsiz kazaklar, boyu kısa olan kabrileri tercih etmemeye çalışın. Bacaklarınızda bulunan fazla kiloları gizlemek için İspanyol paça pantolonları tercih etmelisiniz. Atlına da topuklu ayakkabı sizi olduğunuzdan zayıf gösterecektir.
 3. Topuklu ayakkabılar zayıf görünmenin en gizli sırrıdır. Kadınların bunu sadece güzel görünmek için değil kilolarını gizlemek için de tercih ettiğini bilmeyen birçok erkek vardır.
 4. Zayıf görünmek için tercih edeceğiniz renk siyahtır. Giydiğiniz de size göstereceği mucizevi etkiye şaşıracaksınız. Tamamen siyah giyinebilirsiniz.
 5. Eğer etek giymek istiyorsanız maxi kesime sahip etekleri tercih etmelisiniz. Bu etekler İspanyol paça pantolonların etkisini gösterecektir.
 6. Jean giymek istiyorsanız düşük belli olanlardan uzak durmalısınız. Jean tercihinizi yüksek belli olanlardan yana kullanmalısınız.
 7. Giyeceğiniz elbiseler eğer çizgili olacaksa enine değil boyuna çizgili kıyafetler fazla kilolular için ilk tercih edilmesi gereken şekillerdir. Bunu kesinlikle unutmayın.
 8. Elbiselerinde sürekli olarak kemer kullanın. Kullanım yeri olarak belinize yerleştirmelisiniz. İnce bir bel etkisi yaratmak karşınızda ki insanların sizi zayıf olarak algılamasına yardımcı olur.
 9. Fazla kilolu bölgelerinizi değil kilo olarak düzgün olan bölgelerinizi öne çıkarmaya çalışın. Örneğin basenleriniz de kilo varsa belinizi ön plana çıkarmalısınız.
 10. Sadece dış kıyafetler değil iç çamaşır tercihinde dikkatli olmalısınız. Doğru tercih edilen iç çamaşırı sizi zayıf ve genç gösterecektir.
[Toplam:1    Ortalama:1/5]
 • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉