• PAYLAŞ

10 Tüyo ile Nasıl Daha Şık Görüntü Elde Edilir?

 • 20/09/2016 - 19:21
 • 0 Yorum
 • 907 görüntüleme

10 Tüyo ile Nasıl Daha Şık Görüntü Elde Edilir?

Kadınlar şık görünmek için çok fazla çaba harcamaktadır. Bazı kadınlar ise çok hızlı hazırlanmalarına rağmen özen gösteren birçok kadına göre daha şık bir görüntü elde etmektedirler. Bunun sırrını bilenler olduğu gibi tam olarak şık görünmek için gereken detayları bilmeyenler de vardır. Sizlere bu konuda vereceğimiz 10 değerli tüyo sayesinde sizlere hızlıca hazırlanacak aynı zamanda şık bir görüntüye sahip olacaksınız.

daha-sik-goruntu

 1. Elinizden geldiği kadar bir gün sonra giyeceğiniz kıyafetleri geceden belirlemeye çalışmalısınız. Gelişebilecek ani aktivitelere karşı ya da önceden planlanan duruma hazır olmak için kıyafetlerinizi önceden belirlemek hayat kurtaracaktır.
 2. Son dakika gelişebilecek davetlere ve hadi dışarı çıkalım davetlerine hazır olacak hem şık hem de spor bir kıyafetiniz sürekli hazırda bulunmalıdır.
 3. Ayakkabılarınızı sürekli temiz tutmaya çalışmaya özen göstermelisiniz. Hem spor ayakkabılarınızı hem de gece elbiselerinin altına giymek isteyeceğiniz ayakkabılarınızı temiz tutmak hayatınızı kolaylaştıracaktır.
 4. Hoşunuza giden ve giymekten zevk aldığınız kombinlerinizi son modaya göre düzenlemeye çalışmalısınız. Bunun için modayı yakından takip etmenizde fayda var.
 5. Önemli olan dışarıdaki insanların sizi beğenmesi değildir, amacınız kendinizi beğenmek olmalıdır. Siz kendinizi beğenirseniz diğer insanlarda sizi beğenecektir.
 6. Dergilerde, gazetelerde ya da internette gördüğünüz ve hoşunuza giden kombinlerin resimlerini saklayın. Alışverişe gittiğiniz de bu kombini oluşturacak tercihler yapmaya çalışın.
 7. Çok ani bir yere gitmeniz gerekti. Elbise tercihiniz de kararsız kaldıysanız joker olarak Jean tercihinizi yapmanızı tavsiye edebiliriz. Her duruma uygun olacak ve hayatınızı kurtaracak bir tercih olacaktır.
 8. Renkli giyinmeyi seviyor olabilirsizin ancak şık bir görüntü elde etmek isteyenlerin her zaman yardımcısı tek renk giyim olacaktır. Duruma göre ve gideceğiniz yere göre tek renk elbiselerinizi çeşitlendirmelisiniz.
 9. Ne kadar güzel giyinirseniz giyinin saçlarınızın temiz ve bakımlı olmadığı sürece rahatsız bir görüntü elde edeceksiniz. O nedenle saçınızın devamlı güzel görünmesine dikkat etmelisiniz.
 10. Tek renk giymek işinizi kolaylaştıracaktır. Bunun yanı sıra bu renk tercihlerinizi parlak parçalar eklemek güzel bir görünüm elde etme şansınızı arttıracaktır.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
 • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉