• PAYLAŞ

Ayda Ekstra 1000 TL Nasıl Kazanılır?

  • 19/07/2016 - 15:54
  • 0 Yorum
  • 884 görüntüleme

Ek gelir sahibi olmak günümüzde bir ihtiyaç olarak görülmektedir. Bu konuda farklı şekillerde para kazanma şansına sahipsiniz. Severek yaptığınız bir iş için para kazansanız nasıl bir tepki verirdiniz. Örnek veriyorum yazı yazmayı seviyorsunuz, sadece yazı yazarak aylık 1000 TL kazansanız mutlu olursunuz mutlaka. Bu sadece basit bir örnekti bu yazımızda çok çalışmadan düzenli olarak gelir elde etme şansınız olan işleri sizlere saymaya çalışacağız.

ayda-ekstra-1000-lira-kazanmanizi-saglayacak-ek-gelir-modelleri-700x457

İlk olarak son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile ortaya çıkan sanal asistanlık işini yapabilirsiniz. Son yıllarda şirket sahipleri etraflarında asistanların gezmediğine şahit olmuşsunuzdur. Bu iki şekilde onlara fayda sağlıyor. Ofis masrafları ortadan kalkmış oluyor. Ayrıca sürekli ona yakın bir kişi ile hareket etmek zorunda kalmıyor.

El becerisi gerektiren bir başka iş ise boya badana işidir. Bu işi de yapabilirsiniz ve aylık düzenli olarak 1000 TL rahatça kazanabilirsiniz. Son yıllarda kolaylaşan bir iş olduğunu söyleyebiliriz. Boyaların kalitesinin artması ile birlikte dikkatli herkes bu işi yapabilir. Yukarıda yazımızın girişinde size anlattığımız yazarlık işini makale yazarlığı ya da blog yazarlığı yaparak para kazanabilirsiniz. Yatırım dünyasını keşfedebilirsiniz. Hiç tahmin etmediğiniz gelirlerin sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken biraz bilgi sahibi olmak ve mantıklı davranmaktan başka bir şey değildir.

Temizlik sektörüne adımınızı atın. Emin olun aylık 1000 TL’den fazla kazanırsınız. Temizlik insanların önem verdiği bir hizmettir. Bir evin temizliği için 150 TL’ye yakın hizmet bedeli veriliyor. Bunu basit bir şekilde yaparak temizlik işine girebilirsiniz, işinizi profesyonelleştirerek gelirinizi daha yukarılara çekme şansına sahipsiniz. El becerinizle yapabileceğiniz başka bir iş kolu ise mantı açmak ya da erişte kesmektir. İnsanlar evde yapıldığından emin olduğu ürünleri almakta daha istekli olabiliyor. Özellikle hamur işine düşkün bir millet olduğumuz için bu işten güzel bir gelir sahibi olabilirsiniz. Kahvaltı tabağı hazırlayarak, butik pasta ya da kurabiye yaparak da gelir sahibi olabilirsiniz. Son olarak ev ya da araba satımına aracılık ederek düzenli olarak çok fazla yorulmadan gelir elde etme şansına sahip olabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉