• PAYLAŞ

Bel Bölgesi Kalın Bayanlar Nasıl Giyinmelidir?

  • 07/11/2016 - 11:30
  • 0 Yorum
  • 905 görüntüleme

Bel Bölgesi Kalın Bayanlar Nasıl Giyinmelidir?

Rejim de yapsanız diyette yapsanız düzenli sporda yapsanız bazı bayanların bel kısımları istediklerinden daha kalın olur. Bu durum onların biraz da boğazlarına hakim olamamasından kaynaklanıyor. Bu durum nedeniyle güzel bir tarzdan mahrum kalmak zorunda değilsiniz. Ama endişe etmenize gerek yok kalın belli bir bayan olsanız da kendinize ait bir tarz yaratabilirsiniz. Bunun için tercih edeceğiniz kıyafetleri doğru belirlemeniz gerekiyor. Elbiseler, Tunikler, Bluzlar ve Pantolon seçiminizi dikkatli yapmalısınız. Bu yazıda kalın belli bayanların kendilerine ait bir tarz oluşturmaları için dikkat etmesi gereken detayları sizlerle paylaşacağız.
bel-bolgesi-kalin-olanlar-nasil-giyinmeli-2

Elbise Tercihi

Göbeğinizde ve basenleriniz de fazla bulunan kilolarınızı gizlemek için dolabınızda elbiselere bir bölüm açmanız gerekiyor. Özellikle uzun elbiseler bayanların vücutlarının üst bölgelerinde bulunan kusur olarak isimlendirebileceğimiz kısımların gizlemesinde yardımcı olacaktır. Eğer giymek istediğiniz elbise dize kadar olmasını istiyorsanız bel bölümünde korsaj kullanmaya dikkat etmeli ve etek bölümünün hafif bir şekilde bol olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Bluz ya da Tunik Giymek

Tunikler adeta kadınların kurtarıcısı olan ürünlerdir. Genellikle basenin alt kısmına kadar uzun olmaları daha rahat bir görüntü yakalamalarına yardımcı olacaktır. Alacağınız tuniği hafif bir bol kesim olmasına dikkat etmelisiniz. Bu vücudunuzdan görünmesini istemediğiniz kısımların gizlenmesinde size yardım edecektir. Bluz ise daha çok göbek kısmını gizlemek için tercih edilir. Özellikle lastikli bluz modelleri vücudun daha sıkı bir görünüm elde etmesinde size yardımcı olacaktır.

bel-bolgesi-kalin-olanlar-nasil-giyinmeli

Pantolon Tercihi

Son yılların modası olan dar paçalı pantolonlardan sizin gibi vücut tipine sahip olanların uzak durması gerekiyor. Sizin giymeniz gereken model boru paça pantolonlardır. Bu tip basen ve bacak bölgesinin orantılı bir şekilde görünmesini sağlar. Ayrıca düşük belli modellerden de uzak durmalısınız. Düşük bel modeli göbeğinizin ortaya çıkaracaktır ve sizi olduğunuzdan daha kısa gösterecektir.

Ayakkabı Seçimi

Yüksek topuklu ayakkabılar sizi daha dik gösterecek ve sorunları gizlenmesine yardımcı olacaktır. Eğer spor tarzı benimsiyor ve yüksek topukluları giymeyi sevmiyorsanız alacağınız ayakkabıyı dolgu topuklulardan yana tercih edebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉