• PAYLAŞ

Beli İnce Gösterecek Kıyafetler Nasıl Tercih Edilir?

  • 21/02/2017 - 17:00
  • 0 Yorum
  • 645 görüntüleme

Beli İnce Gösterecek Kıyafetler Nasıl Tercih Edilir?

Bildiğiniz gibi belin ince olması kadınların zarif ve seksi görünüme sahip olmaları için önemlidir. Ama birçok kadın özellikle basen ve bel bölgelerinde ki fazla kiloları nedeniyle bu görünüme sahip olmakta genellikle zorlanıyorlar. Neyse ki günümüzde moda anlayışı doğru kıyafet tercihleri ile ince bir bele sahip olabilmemiz için bizlere yardımcı olur. Tek yapılması gereken vücut ölçülerini çok iyi bir şekilde bilmek ve doğru kıyafetleri tercih etmektir. Bu sayede kolayca ince belli olmasınız dahi ince bir bele sahipmişsiniz gibi bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

İnce Belli Olmada Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Öncelikle ince belli bir görüntüye sahip olmak için giyim esnasında dikkat edilmesi gereken önemli iki nokta olduğunu bilmelisiniz. Birisi tüm dikkatleri vücudunuz da belinizden başka bir noktaya çevirmelisiniz. Ya da belinizi ince gösterecek kıyafetleri tercih edecektir. Şimdi bunlar için tüyolarımıza geçelim.

Dolabınızda mutlaka vardır ancak yüksek bele sahip olan kıyafetlerin sayısını arttırmalısınız. Çünkü yüksek bele sahip olan pantolon ve etekler belinizin ince gözükmesinde size yardımcı olacaktır. Bunlar göz yanılması sağlayarak doğru açıyı yakalamanıza yardımcı olur. Ve bunları eğer mümkünse yüksek topuklu ayakkabılar ile giymeyi çalışın.

Yaz yaklaşıyor kışın ister istemez kilo almış olabilirsiniz. Bu günlerde peplum parçaları giymeyi tercih etmeniz doğru olacaktır. Bu parçalar size kum saati görünümü kazandırmakta yardımcı olacaktır. Kum saatini yakalamanın amacı orta noktanın daha dar bir görüntüye sahip olmasını sağlamaktır. Bu gibi parçalarla çok sayıda farklı kombinasyon yapabilirsiniz. Ancak dediğimiz gibi kıyafetlerinizde mutlaka peplum parçalar bulunmalıdır.

Belin ince görünmesinin en büyük yardımcı kemerlerdir. İster etek giyin isterseniz pantolon kemerinizin kalın olmasına dikkat edin. Ancak kalın bir kemer sahibi olayım derken elbise bütünlüğünüzün kesinlikle dışına çıkmayın.

Gözleri baktığı noktayı değiştirin. Bel kısmınızın fazla dikkat çekmesini istemiyorsanız yapmanız gereken insanların bedeninizin üst tarafına bakmalarını sağlamaktır. Bunun için sadece elbiselerde değil bunlarla birlikte kullanacağını aksesuarlardan da yararlanabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉