• PAYLAŞ

Beyaz Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

  • 03/09/2016 - 12:00
  • 0 Yorum
  • 1341 görüntüleme

Ayakkabı ilk olarak zorlu doğa şartlarında insanların rahat bir şekilde yürüyebilmelerine yardımcı olmak amacı ile üretilmiştir. Yürüdüğünüz yer neresi olursa olsun ayağınızda ayakkabınız varsa zarar görme ihtimaliniz daha düşük olacaktır. Ancak ilerleyen zamanlarla birlikte ayakkabılar sadece bir ayak koruma aracı görevi haricinde farklı amaçlar içinde kullanılmaya başlanmıştır. Bu amaçları başında insanların giydikleri elbiseler ile uyumlu olması için kullanılmaktadır. Çok farklı şekillerde ayakkabılar olduğu için bazen tercih yapmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Biz sizlere bu yazıda beyaz ayakkabı nasıl Kombinlenir onun hakkında bilgi vereceğiz. Bu bilgilerin sayesinde beyaz ayakkabınızı nasıl uyumlu bir şekilde giyim tercihleri yapabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

En rahat ayakkabılar genellikle beyaz olarak üretilmektedir. Bu da günlük kıyafetlerimizin altına beyaz ayakkabı tercihini rahatlıkla yapabilmenize yardımcı olmaktadır. Rahatlamak için giyilen kıyafetler ile birlikte beyaz ayakkabının yardımıyla daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Beyaz ayakkabının üzerine genellikle koyu ya da açık renkli olabilecek bir Jean pantolon giyilebilir. Bunun üzerine genellikle t-shirt ile kombin yapabilirsiniz. Ancak siz isterseniz bunun yerine bluz tercihini de kullanabilirsiniz. Bu tarz giyinmek daha dikkat çekici bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

beyaz-ayakkabi-nasil-kombinlenir

Beyaz renk ile uyumlu çok sayıda güzel ayakkabı vardır. Yaz günlerinde rahatça giyebileceğiniz espadriller, babetler ve bez ayakkabıları yazın rahatlığında giydiğiniz elbiselerin altına rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle deniz kenarında bronzlaştıktan sonra beyaz giymeniz size ayrı bir hava kazandıracaktır. Çünkü bronz ile beyaz birbirine çok uygun iki renktir. Bu tarz giyinirken alt kıyafet düz ya da desenli olmalı, üst kıyafet de düz ya da desenli tercihi yapılmalıdır. Üst ve altın aynı olması karmaşanın oluşmasına neden olacaktır. Bu durumun yaşanmasına kesinlikle izin vermemelisiniz.

Özel davetlere katılacaksanız ve iddialı bir tercih yapmak istiyorsanız beyaz topuklu ayakkabılar tam size göredir. Bu ayakkabıların üzerine giyebileceğiniz elbiselerin renkleri tozpembe, bebek mavisi, pastel sarı ve su yeşili olabilir. Sportif takılmayı ve giyinmeyi seven erkeklerin en önemli tercihi beyaz spor ayakkabılar olmaktadır. Neredeyse tüm kıyafetleriniz ile bu ayakkabıları giyebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉