• PAYLAŞ

Bikini Nasıl Giyilir?

  • 19/06/2017 - 04:26
  • 0 Yorum
  • 928 görüntüleme

Yaz ayları geldiğinde insanların aklına gelen ilk şey tatile gitmek olmaktadır. Bir yılın tüm yorgunluğundan bu sayede kurtulmayı amaçlamaktadırlar. Tabi bu tatil esnasında yapılacaklar arasında düzenli olarak denize girmek ve güneşlenme yapılacaklar arasında ilk sırada yer almaktadır. Güzel mavi denizin kenarında sap sarı kumların üzerinden giyeceğiniz güzel bikiniler ile yapacağınız yürüyüşler insanı hem bedenen hem de ruhen rahatlatacaktır. Tabi bunun gerçekleşmesi için kendiniz için doğru olana bikiniyi tercih etmeniz mantıklı olacaktır. Çünkü doğru bikini seçmezseniz üzerinden bir güzellikten daha çok bir fazlalık gibi görünmesine neden olabilirsiniz. Size bu konuda yardımcı olacak bazı tavsiyelerde bulunmaya çalışacağız.

Vücuda Göre Bikini Seçimi

Minyon bir tipe sahipseniz giyeceğiniz bikinininde buna uygun olması gerekiyor. Diğer vücut tipleri için de aynı durum geçerlidir. Bu vücut tipine sahip bir kadın mayo giymemelidir. Çünkü bu sizi olduğunuzdan daha minyon bir görünüme sokacaktır. O nedenle minyon  bir tipe sahipseniz ve fiziğiniz el veriyorsa bikinileri tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

İri bir beden sahipseniz sizin tercihiniz daha çok koyu renklere sahip olan bikiniler olmalıdır. Bununla birlikte straplez üstlere ve desene sahip olmayan tek renk modellere sahip olmanız sizin için daha doğru olacaktır. Eğer farklı bir tercih yapacak olursanız bu sizi olduğunuzdan daha iri bir görünüme sokabilir.

Armut tipine sahip bir bayansanız bikini tercihinde dikkati üste çekmeniz gerektiğini unutmayın. Çünkü geniş kalçalarınızı daha geniş gösteren bikiniler size faydadan çok zarar verecektir. Bu nedenle tercih edeceğiniz bikini üstünün alt kısmına nazaran olduğundan daha çok dikkat çekici olması önemlidir. Desenli bir üst ile sade bir alt bikini kombinini bu nedenle tercih edebilirsiniz.

Büyük göğüsleriniz varsa ve tercih edeceğiniz bikini ile bunların daha büyük gözükmesinden korkuyorsanız bikini üstü tercihinizde kesinlikle fırfırlı, desenli, boncuk işlemeli modeller tercih etmeyin. Bunun aksine sade bir üst tercih etmeniz daha mantıklı bir karar olacaktır. Siyah renk üzerine küçük deseni olan bikini üstleri doğru tercihlerden birisi olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉