• PAYLAŞ

Bu sezon Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı Modeli Hangileridir?

  • 26/10/2016 - 13:18
  • 0 Yorum
  • 961 görüntüleme

Bu sezon Sahip Olmanız Gereken  5 Ayakkabı Modeli Hangileridir?

Ayakkabılar bizler için olmazsa olmazlar arasında bulunmaktadır. Özellikle kadınlar için ayakkabıları çok değerlidir. Her sezonun ayakkabı modası yakından takip ederler ve neredeyse o sezon moda olan tüm ayakkabı modellerinden almaya çalışırlar. Bunu bildiğimiz için sizlere bu sezon popüler olacak 5 ayakkabı modeli hakkında bilgi vereceğiz. Bunlar arasında hoşunuza gideni ayakkabı mağazalarına giderek almak size kalıyor. Elbiseniz ile uygun olanı olmayı unutmayın. Bizden size küçük bir hatırlatmadır.

Sonbahar Kış Sezonunda en çok popüler ayakkabılar arasında ilk sırada çizmeler bulunuyor. Bu çizmelerin modeli dizüstü olmasıdır. Özellikle bu kış diğerlerinden farklı olarak çok sayıda dizüstü çizme modeli göreceğinize emin olabilirsiniz. Topuklu, topuksuz, süet, deri ya da desenli modelleri olacaktır.

ayakkabi-modelleri-1

Bazı dönemlerde çok tercih edilmese de birçok zaman tercih edilen çizi topuklu ayakkabılar bu mevsimde de sizler e sunulacak. Bu sezonlarda şimdiye kadar popüler olacağını bilmeniz gerekiyor. Çok sayıda farklı çizi topuk ayakkabı modeli görmeye hazır olun.

Bu sezon sıklıkla göreceğiniz bir başka ayakkabı modeli de süet ayakkabılar olacaktır. Ancak bu sezon biraz daha farklı olarak sadece ayakkabı modeli olarak değil çizme ve bot versiyonlarını da göreceksiniz. Bu modellerin özellikle bayanlar üzerinde hem seksi hem de şık bir görüntü oluşturacaklardır. Bunlardan bir tane mutlaka edinmelisiniz.

ayakkabi-modelleri-2

Teknoloji çağında yaşıyoruz robotlaşmanın hızlı ilerlediği günlerde modayı etkilemesi kaçınılmaz olacaktır. Bunu metalik renklerle yapıyor. Özellikle şık kıyafet tercihleri ile birlikte ya da Jean pantolonlarla birlikte giyimi tercih edilebilir. Sadece metalik rengi değil ayrıca, dore, bronz ve altın renklerini de bu moda sezonunda sıklıkla göreceğiz.

Çizmeler her kış modanın ayakkabı kısmının kalbinde bulunuyor. Bu yıl ise biraz farklılık yaşamasına rağmen gene de modanın merkezi olacak gibi duruyor. Hayvan desenli çizmeler için bu dönem altın çağı olacağını söyleyebiliriz. Dünya çapında tanınan tüm ayakkabı markaları çizmelerinde hayvan desenlerine mutlaka yer veriyor. Bunlar arasında diz altında biten modellerin olduğu gibi bileğin üstünde olan modellerde olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉