• PAYLAŞ

Burcunuza göre güzellik rutininiz nasıl olmalıdır? – 1

  • 13/01/2017 - 20:00
  • 0 Yorum
  • 713 görüntüleme

Burcunuza göre güzellik rutininiz nasıl olmalıdır? – 1

Bayanlar için burçlar çok önemlidir. Aslında geleceği bilme merakı astroloji ile ilgisi olan olmayan herkesi bu konuya ilgi göstermesine neden olmaktadır. Hatta burçların durumuna göre giyimine kuşamına dikkat eden bayanlar da bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin de öğrenmenizi istediğimiz burcunuza göre güzellik rutinleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Koç Burcu: Belirli rutinleri seven bir burçtur. Rahatlığı ve çekici görünmeyi tercih ederler. Yüz hatlarını ortaya çıkarmak için kontür kullanımı yapabilir ve yüzünüzü ortaya çıkarmak için saçlarınızı at kuyruğu yapabilirsiniz.

Boğa Burcu: Sadık ve sıcakkanlı bir yapıya sahip olan boğa burcu kadınları bunu yüzünde ışıltı olarak yansıtmak ister. Her insanın arkadaş olmak istediği insanlar olarak bilinen bu kadınların en dikkate değer yeri sade ve rahatlatıcı bir yüz güzelliğine sahip olmasıdır.

İkizler Burcu: Değişiklik ikizler burcu kadını için olmazsa olmazdır. Bu durumu güzellik rutinlerine de yansıtırlar. Saç modellerinde sürekli olarak değişiklik yapmak isterler. Saç rengini değiştirmeyi tercih etmemelerini tavsiye ederiz.

Yengeç Burcu: Bu burca dahil olan kadınlar için doğal görünüm çok önemlidir. Duygusal bir yapıya olan bayanlar bunu stillerine de yansıtmayı tercih ederler. Bu nedenle bakım ve makyajlarında allık çok önemli bir yer oluşturmaktadır. Elmacık kemiklerini ortaya çıkarmak için az bir aydınlatıcı ve allıkla yanaklarına az da olsa renk vermeleri makyajları için yeterlidir. Allık yengeç burcu kadınının kilit parçasıdır.

Aslan Burcu: Dikkatte çekme isteği belki de en fazla olan burç için aslan burcunu gösterebiliriz. Bu da onların çekiciliklerini ortaya çıkarma isteğinden kaynaklanır. Hacimli bir saç onlar için belki de kilit noktadır diyebiliriz. Modeli doğru tercih etmek ve bu modele göre renk tercihi yapmak en doğru tercihtir.

Başak Burcu: Mükemmellik onlar için her şey diyebiliriz. Konu makyaj olduğunda bu daha önemli bir hal almaktadır. Onlar makyaja başlamadan önceki detayları dahi önemsemektedir. Onun için çantalarında mutlaka bir makyaj bazı bulunur. Ayrıca makyajın bozulmasın önlemek için sabitleyici sprey olmazsa olmazdır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉