• PAYLAŞ

Büyük Beden Kıyafet Kombinleri Nasıl Yapılır?

  • 07/12/2016 - 21:02
  • 0 Yorum
  • 1122 görüntüleme

Büyük Beden Kıyafet Kombinleri Nasıl Yapılır?

Özellikle kadınlar için büyük beden elbise bulmak ve onunla bir şeyleri kombin yapmak sanıldığında daha çok zordur. Çünkü markalar standart ürünler çıkardıkları için üretilen ek parçalarda bunlara uygun olarak hazırlanmaktadır. Kıyafet serilerinde bile 36 bedenin sayısı fazla olurken 42 beden yani büyük beden elbise bulmak çok zordur. Bir ya da en fazla 2 adet bir kıyafetin serisinde bulunmaktadır. Birçok kez maalesef o bedeni yok sözüne rastlamışsınızdır. Bu yayında büyük beden olan kadınlara elbiselerini nereden alacaklarını ve o elbiseler ile yapabilecekleri kombinlerden bahsetmeye çalışacağız.

Büyük beden kıyafet kombini yapmak istiyorsanız öncelikle kendinize doğru bir alışveriş yeri tercih etmelisiniz. Evet, sadece büyük beden satan dükkanlar bulunuyor. Buralara giderek sizin için uygun olan kıyafetleri bulabilirsiniz. Normal alışveriş marketlerine giderek size dayatılan dar elbiseleri almak zorunda değilsiniz. Bunu kesinlikle yapmayın. Bu sizi daha zor duruma düşürecektir. Ancak yakın çevrenizde büyük beden kıyafet satan yerler bulamıyorsanız size tavsiyemiz iyi bir terzi ile anlaşmak olacaktır. Terzinize bir giyim mağazasında beğendiğiniz kıyafetin kumaşını bularak verebilir ve kendiniz için dikmesini isteyebilirsiniz. Hem terzinin diktiği elbise mağazada satılandan daha kaliteli olacaktır.

Büyük Beden Kıyafet Kombini Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyük beden kombini yapan bayanların sıklıkla yaptıkları hatalar dar elbiseleri kombinin içinde kullanmaktadır. Bu size güzellik katmadığını kabul etmelisiniz. Öncelikle büyük beden olduğunuzu kabul etmelisiniz. Giyeceğiniz kıyafetlerin sizi rahatlatacağına emin olmalı ve kilolarınızı gizlemesini sağlamalısınız. Kilolu kadınların kıyafet tercihinde dikkat etmesi gereken bir başka detay da renk tercihi olmaktadır. Kadınların çok renkli kıyafetleri giymeyi tercih ederler ancak siz bunlardan uzak durmalısınız. Koyu tona sahip elbiseler sizi olduğunuzdan daha zayıf göstermeye yardım edecektir. Özellikle beyaz ve sarı renkler ise kilolarınızın daha belirgin bir şekilde ortaya çıkmasına neden olacaktır. Önemli bir davete katıldıysanız size bir kombi n tavsiye edebiliriz. Siyah askılı bluzun altında giyebileceğiniz siyah renkte bir pantolonu kullanabilirsiniz. Pantolonunun üst kısmına bir tül geçirebilirsiniz. Bu sizin daha şık olmanıza yardım edecektir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉