• PAYLAŞ

Büyük Göğüslü Kadınlar Nasıl Giyinmelidir?

  • 07/12/2016 - 16:50
  • 0 Yorum
  • 1794 görüntüleme

Büyük Göğüslü Kadınlar Nasıl Giyinmelidir?

Her insanın vücut ölçüleri aynı olacak diye bir şey yok. Bu nedenle giyinirken dikkat edilmesi gereken detaylarda farklılık gösteriyor. Vücut şekline göre büyük göğüslü kadınlar diğerlerine çok çok fazla zorlandığını herkes biliyor. Büyük göğüslere sahip olmak genel de çekicilik için çok önemli olsa da giyinirken çok dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Bu durumla yaşamak zorunda olan kadınlara giyimlerinde dikkatler hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Büyük göğüslü kadınların giyinmeleri için dikkat etmesi gereken önemli detaylar ve rahatça giyebilecekleri elbiseler hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Stil tüyoları vermek için özel bir çalışma yaptığımızı hatırlamamız gerekiyor.

 

Tulum Kıyafetler

Belirli bir tarza ve stile sahip olan tulum kıyafet modellerinden vazgeçemezler. Özellikle de büyük göğüslü olarak kabul edilen bayanların en sıklıkla tercih ettikleri kıyafetlerin ilk sırasında bulunmaktadır. Bu tip kıyafetleri onlar adeta bir kurtarıcı gözü ile görmektedir. Bu elbisenin en büyük önemi vücudun üst bölgesini gizleyerek, olduğundan daha küçük göstermesi olacaktır. Eğer dolabınızda bu kıyafetlerden yoksa ve ekleme yapmak istiyorsanız mutlaka koyu tonları tercih etmelisiniz. Koyu tonlu tulum elbiseler etkisi iki kat olacaktır.

Bol Bluzlar ve Kazak Modelleri

Bol bir kesime sahip olan bluz ve kazanlar kadınların üst bölgesini gizleme konusunda en büyük yardımcılarıdır. Bu kesime sahip elbiseler vücudun daha dengeli bir görünüm kazanması için tercih edilebilir. Bu kazak ve bluzların altına ise Jean pantolonlar giyilerek güzel bir kombin yapılabilir.

A Kesime Sahip etek modelleri

Bu etek modelleri son zamanların en çok tercih edilen parçalarından biri durumundadır. Bu tarz etekleri giyen kadınlara feminen bir görüntü kazandırmasının yanı sıra, dikkatleri üst bölgeden alt bölgeye çekilmesi için çok önemlidir.

Blazer Ceketler

Bir kurtarıcı arıyorsanız Blazer ceketleri mutlaka tercih etmelisiniz. Bu ceketler büyük göğüslü kadınlara kurtarıcı olması için en ideal parçalar arasında yerini almaktadır. Bu elbiselerin yanı sıra toparlayıcı sutyenler son zamanlar da bu durumun düzeltilmesi için kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Biraz acıya katlanarak bu durumu lehinize çevirmenize yardımcı olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉