• PAYLAŞ

Çok Zayıfların Giymemesi Gereken Kıyafetler Nelerdir?

  • 09/05/2017 - 21:00
  • 0 Yorum
  • 720 görüntüleme

Güzel görünmek herkesin hakkıdır. Bunun için giyilen kıyafetlerin büyük bir önemi vardı. Zayıf ve ya kilolu olmak fark etmez. Önemli olan vücut hatlarına uygun kıyafetlerini bulup giymektir. Bunun için tercihlerinize dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. En büyük sorununuzda güzel görüneyim derken ortaya kötü bir görüntünün çıkmasıdır. Bu yazımızda zayıf bayanların giymemesi gereken kıyafetler hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Hoşunuza gitse de bir kıyafetin zayıf olmanız nedeniyle size yakışmama ihtimali çok yüksektir. Bu konuda dikkatli davranmanız gerekmektedir.

Zayıf Kadınların Giymemesi Gereken Kıyafetler

Son yılların modası olan yüksek bel pantolonlar özellikle aşırı zayıf olan kadınların kesinlikle giymemesi gereken kıyafetlerin başında gelmektedir. Size bu konuda yapabileceğimiz tavsiye kesinlikle yüksek bel pantolonlardan uzak durmanız olacaktır. Çünkü bu pantolonlar sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir. Çizgi film karakteri Safinaz gibi bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Siyah pantolonlarda giymemeniz gereken bir başka kıyafettir. Çünkü siyah renk ışığa çıktığınızda sizin hatlarınızı belirginleştirecek yerine onları kapatacaktır. Bu da gene yüksek bel pantolonlarda olduğu gibi olduğunuzdan daha zayıf gözükmenize neden olacaktır. O nedenle bundan da uzak durmalısınız. Uzak durulması gereken pantolonlardan bir diğeri de İspanyol paça olanladır. Bu kıyafet daha çok ideal kilosuna sahip olan insanlara daha fazla yakışmaktadır. Bu pantolonlar hem aşırı kilolu olan hem de aşırı zayıf olanlar kadınlarda güzel bir görüntünün ortaya çıkmasını engeller. O nedenle zayıf bayanların bu pantolonlardan uzak durması daha mantıklı olacaktır.

Son yılların en moda kıyafeti olan taytlar da zayıf insanlar için doğru tercih değildir. Çünkü taytlar bacaklarınıza sımsıkı yapışacağı için çok ince bacaklarınızın olduğu izlenimi yansıtacaktır. O nedenle size tavsiyemiz bu kıyafetten de uzak durmanız olacaktır. Zayıf kadınların giyimde dikkat etmesi gereken en önemli nokta boyuna çizgilere sahip olan kıyafetlerden uzak durmasıdır. Çünkü boyuna çizgilere sahip kıyafetler insanların genelde daha zayıf görünmesine neden olmaktadır. Giyeceğiniz kıyafet ne olursa olsun mutlaka enine çizgili ya da iki farklı renkten oluşmalıdır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉