• PAYLAŞ

Deri Kombin Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • 02/10/2016 - 20:39
  • 0 Yorum
  • 998 görüntüleme

Deri Kombin Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kıyafet tercihlerimi yaşımıza, o an ki ruh halimize göre ya da gideceğimiz davete göre farklılık gösterebiliyor. Bunların hepsine göre giyim önerileri bulunuyor. Bu öneriler arasında sayabileceğimiz çok farklı seçenek bulunuyor. Bu yayınımızda sizlere deri ile yapılabilecek kombinle de dikkat edilmesi gereken önemli noktaları anlatmaya çalışacağız. Deri insana farklı bir hava kazandırmaktadır. O nedenle insanların hayatlarının belirli bir döneminde deriye yönelirler. Bu dönemde eğer moda bilginiz yetersiz kalırsa sadece deri elbiseleri giymiş olursunuz. Ancak deri giyimi hakkında bilgi sahibi olurlar herkesin aklına kazanırlar. Bu bilgileri sizlere aktarmaya başlayalım.

deri-kombin-1

Deri pantolon ya da deri etek tercih ettiğinizi düşünelim. Bunları birlikte kombin yapabileceğiniz kıyafetler triko kazaklar, kaşmir kumaşlar, yünlü ya da kırçıllı elbiseler tercih edebilirler. Deri etek giymek isteyenlerin bacaklarının ve basen kısımlarından şikayetçi olmamaları gerekiyor. Deri genellikle spor giyimde tercih edilir. Bu parçalarla spor bir görünüm yakalamak istiyorsanız V yaka kazaklar, penyeler ya da mevsimine göre tişörtler tercih edilebilir.

Deri elbiselerin en büyük özelliği giyen kişinin vücudunu öne çıkarmasıdır. Dikkat çekmek ve seksi bir görüntü yakalamak istiyorsanız deri ilk tercihiniz olmalıdır. Bu görünümü daha seksi bir hale getirmek istiyorsanız uzun çizmeleri ya da botları kombine ekleyebilirsiniz. Çanta olarak tercihinizi pelüş işlemelerle çevrili deri bir çantadan yana kullanabilirsiniz.

Deri elbiseler en çok ceket olarak insanlar tarafından kullanılmaktadır. Ömrünün büyük bir bölümünde deri ceket ile gezen insanlar vardır. Ben deri ceketim olmadan dışarı çıkmam diyorsanız size tavsiyemiz giyeceğiniz pantolonları Jean olmalıdır. Ayrıca bunun altına giyeceğiniz kumaş elbiseler ile daha farklı bir hava kazanabilirsiniz. Spor bir görünüm için renkli oduncu gömleklerinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Tişört ve Jean pantolonlar deri ceketin  olmazsa olmaz arkadaşlarıdır.

Deri tercihinizi ayakkabı ya da çantadan yana kullanırsanız bunlarla birlikte kumaş kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Günümüzde moda sektöründe kombinler çok önemli olduğu için üretilen birçok parça birbiri ile uyumlu şekilde piyasaya sunulmaktadır. Bu sayede insanlar aradıklarını daha kolay bulabiliyorlar.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉