• PAYLAŞ

Dikkatleri Çekecek Basit Kombinler Nasıl Yapılır?

  • 31/03/2017 - 15:02
  • 0 Yorum
  • 1194 görüntüleme

Dikkatleri Çekecek Basit Kombinler Nasıl Yapılır?

Hem sade giyinip hem de dikkatleri üzerinizde toplamak moda ile mümkündür. Doğru elbiseleri kombin yapmak, doğru renkleri birbirine uydurmak yeterli olacaktır. Bu konuda kendini geliştirmeyi başaran birçok kadın basit kombinlerin avantajını sonuna kadar kullanmayı başarıyor. Peki, basit bir kombin nasıl yapılır. Bunun için neler kullanılmalıdır. Günlük giyim tarzında yada resmi kıyafetlerde basit kombinler yapılabilir mi? Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını burada vermeye çalışacağız. Aceleyle arkadaşlarınızın arayarak size çağırdıkları bir yere gitmek istediğinizde kara kara düşünmenize gerek kalmadan bu hazır kombiniz ile hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Basit Kombin Modelleri

Sabah işe gideceksek kıyafetlerimizi geçeden hazırlarız. Ancak ansızın gelen bir aramada ne giyeceğimizi bilemeyiz. Her duruma göre kombin yapmalısınız. Bu tercihinizde hava durumunu ilk sıraya yazmanız gerekiyor.

Havanın sıcak olduğu durumlarda daha rahat davranabilirsiniz ancak soğuk havalarda ince bluzları ya da tişört mantıklı değildir. Ancak gene de bunları giymek istiyorsanız bunların üzerinde dökümlü atkılar ve deri ceketler ile güzel kombinler yapabilirsiniz. Alt tarafa ise kısa etek ya da şort giymek isterseniz sizin hayatınızı kurtaracak külotlu çoraplardır. İstediğiniz kıyafetleri bu sayede sorunsuz giyebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken bir başka nokta ise hava durumundan daha çok nereye gideceğiniz ile ilgilidir. Kahve içmek için yere gidecekseniz gece elbisesi tercih etmeniz çok da mantıklı bir karar olmaz. Ya da önemli insanların bulunduğu bir akşam yemeğine rock kıyafetleri ile gitmek saçma olacaktır. Gündüz kahve içmeye giderseniz sokak stilinden saçmayın. Gece yemeğe gidecekseniz zarif bir görünüm kazandıran kıyafetlerinizden yana tercih yapmalısınız.

Gündüz pratik kombinleriniz arasında mutlaka blue Jean ve herhangi bir renkte kazak bulunmalıdır. Bu ikinin altına spor bir ayakkabı ya da stiletto tercih edebilirsiniz. İş görüşmesine gidecekseniz siyah pantolon ve beyaz gömlek ikilisine ek olarak topuklu siyah bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Gece dışarı çıkacağınız haberini son anda aldıysanız siyah güzel bir elbise sizin hayatınızı kurtaracaktır. Elbise ile uygun bir ayakkabı ve takılar ile kombini tamamlayabilirsiniz.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉