• PAYLAŞ

Doğru Stil Nasıl Bulunur?

  • 23/06/2017 - 03:30
  • 0 Yorum
  • 698 görüntüleme

Hepimiz kendimize uygun bir stili bulabilmek için çeşitli denemeler yapıyoruz. Kimileri bu konuda çok başarılı olurken bazı insanlar ise stil sahibi olayım derken kendisini çok rüküş bir duruma sokabiliyor. Tabi stil sahibi olmak konusunda yüksek bir gelire sahip olanların şansı daha yüksek olabiliyor. Çünkü bu konuda günümüzde hizmet sunan stilistler bulunuyor. Televizyonlar dahil olmak üzere birçok alanda bu anlamda videolar çekiliyor, filmler dahi bu amaca hizmet etmek için çekiliyor. Gerçek bir stil sahibi olmak için saatlerini televizyon başında geçiren moda dergilerini okuyan çok sayıda insanlar var. Peki, gerçekten harika bir stile sahip olmak için yapılacaklar nelerdir. Bu konuda sizlere ipuçları verelim.

Stil İpuçları

Bu küçük ipuçları sizlere yardımcı olacaktır. Şık kesime sahip pantolonlar stil konusunda size yardımcı olacaktır. Bu tercihte renk olarak siyah ve kahverengi en çok tercih edilen renkler olarak ortaya çıkıyor. Bluz tercih edecekseniz ise renk olarak krem, pastel ve beyaz renkleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Bluzlarda siyah giymek çok da tavsiye edilmemektedir. Bu insanların daha duygusal bir görünüme sahip olmasına neden olmaktadır. Eğer tercih edeceğiniz renkler nötr tonlarsa sahipse ayakkabı tercihleriniz daha canlı olmalıdır. Çok da alakalı olmayan renkleri tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır. Eğer ince bir vücuda sahipseniz sigaret kesim olarak isimlendiren bir pantolon ya da dar bir kalem eteği tercih edebilirsiniz.

Stil sahibi olmanın altın anahtarlarından birisi elbise tercihleri ile birlikte doğru aksesuarlarında tercih edilmesidir. Bunlar tamamlayıcı unsurlardır. Örnek olarak şık bir kemer tercihini, zarif ve şık bir kolye, ince hatlara sahip bir çift küpe bunlardan bazılarıdır.

Giyim ve aksesuar ile birlikte güzelliğinize ve bakımınıza da dikkat etmelisiniz. Aşırı şekilde makyaj yapmak yerine doğal güzelliğini ortaya çıkaran makyajları tercih etmelisiniz. Saçlarınıza sürekli olarak bakım yapmalısınız. Gerekirse zarif tokaları da tercih etmelisiniz. Ya da farklı görünmek için saç bandı da tercih edebilirsiniz. Giyim, aksesuar ve makyaj üçlüsünün tamamı birbirini tamamlayacak şekilde olmalıdır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉